hfm1515 wv470

Nowy produkt

Zestaw szorowarka HFM 1515 + Odkurzacz sucho-mokro WV-470.

5 332,67 zł

8 204,10 zł z vat

-35%

Instead of 5 926,76 zł

Obniżka ceny!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 53 punktów lojalnościowych . Twój koszyk wyniesie 53 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 21,20 zł .


Więcej informacji

Szorowarka jednotarczowa zasilana sieciowo HFM 1515

Jednotarczowa maszyna czyszcząca jest podstawowym urządzeniem każdej firmy sprzątającej. Przeznaczona do gruntownego czyszczenia wszelkich powierzchni, prania wykładzin i dywanów, szlifowania i krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych.

Szorowarka może być wyposażona w szczotkę do szorowania, floterowania, prania wykładzin dywanowych lub w uchwyt do padów. Oferowane przez nas pady amerykańskiej firmy ETC. dobieramy w zależności od wykonywanych prac. Na przykład; doczyszczanie, szlifowanie parkietów, pranie wykładzin dywanowych lub utrzymanie czystości.  

Obudowa z tworzywa "Structofoam", silnik przemysłowy "heavy duty", pracujący na dużych, bezobsługowych łożyskach jest połączony z przekładnią planetarną, pracującą w oleju, zapewniającą cichą i niezawodną transmisję napędu. Wszystkie zasadnicze elementy konstrukcji są zaprojektowane i wykonane z myślą o minimum    10-letniej eksploatacji. Możliwość rozbudowy o układ odpylający (np dla firm parkieciarskich), dodatkowe obciążenie lub inne akcesoria wyszczególnione w cenniku.

 


 

Odkurzacz sucho-mokro WV-470

Uniwersalne urządzenie do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych. Pojemność odkurzacza na sucho- 15L, na mokro- 10L. Zawór pływakowy zabezpieczający przed przepełnieniem zbiornika, trwała estetyczna obudowa, rury ssące wykonane ze stali nierdzewnej (38 mm), jedna turbina ssąca, ciągłość pracy bez ograniczeń. 

 

Zestaw jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Reviews

Napisz opinię

Zestaw szorowarka HFM 1515 + Odkurzacz sucho-mokro WV-470.

Zestaw szorowarka HFM 1515 + Odkurzacz sucho-mokro WV-470.

Zestaw szorowarka HFM 1515 + Odkurzacz sucho-mokro WV-470.

Cena promocyjna obowiązuje wyłącznie przy przedpłacie na podstawy faktury proforma.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pack content