XCG 0

Nowy produkt

Nowość

XCG 0 Kompatkowy wózek serwisowy z systemem SPRAYMOP NUMATIC

1 377,60 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,20 zł .


Więcej informacji

Najnowsze wózki serwisowe do sprzątania Numatic z serii VersaCare XC dzięki zwartej kompaktowej budowie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważny jest najwyższy standard utrzymania czystość i każdy centymetr miejsca. Konstrukcja wózka oparta jest na dobrze już znanej technologi Structofoam, odpornej na rysy, obicia oraz pęknięcia. Metalowy i malowany proszkowo stelaż wózka zapewnia ochronę przed korozją i długoletnią bezawaryjną pracę. Wyposażony jest w solidne skrętne kółka z obrotową osłonką, która chroni wózek przez przypadkowymi obiciami. Całość zestawu dopełnia stelaż z pokrywą na worek (1x 120L lub 2x70), przydatna kuweta na środki czystości oraz plastikowe wiaderka z oznaczeniem kolorów (brudne/czyste). Do zestawu dołączony jest oryginalny stelaż i kij Numatic z systemem spray-mop.

Wyposażenie: 

  • Wiadro 18L z odciskarką
  • Kuweta 10L x2
  • Wiaderko 6L x2
  • Uchwyt na worek 1x 120L lub 2x 70L
  • Pokrywa na worek
  • Zestaw spray-mop (kij, stelaż, mop)

Wymiary (dł. szer. wys.) - 840 x 570 x 1060 mm 

Reviews

Napisz opinię

XCG 0  Kompatkowy wózek serwisowy z systemem SPRAYMOP NUMATIC

XCG 0 Kompatkowy wózek serwisowy z systemem SPRAYMOP NUMATIC

Kompaktowy wózek serwisowy przeznaczony do utrzymania czystości na obiektach o małej i średniej powierzchni. Świetnie sprawdza się szkołach, przychodniach oraz biurowcach. W zestawie dołączony jest spray mop z nakładką z mikrofazy.

11 innych produktów w tej samej kategorii: