Wózki do sprzątania i hotelowe

Wózki oraz zestawy serwisowe do sprzątania, wymiany bielizny hotelowej i sortowania śmieci.

Podkategorie

  • Wózki do sprzątania

    Profesjonalne zastawy do mycia powierzchni płaskich oraz ścian. Wyposażone w prasę do odciskania mopa. Systemy jedno i dwuwiaderkowe. Wiadro czerwone służy do płukania mopa, niebieskie na płyn myjący. Wózki mogą być wyposażone w koszyki, stelaże do worków na śmieci, wiaderka do mycia powierzchni pionowych i sprzętu, półki na odkurzacz itp. Wykonanie w różnych standardach.

  • Wózki hotelowe

    Jedną z proponowanych przez nas grup produktów są wysokiej klasy, Profesjonalne wózki hotelowe do transportu i wymiany pościeli. Nasze propozycje w tym zakresie cieszą się wśród klientów bardzo dużą popularnością. Oferowane przez nas produkty oprócz bardzo korzystnego stosunku, jakości do ceny, zapewniają również najwyższe walory funkcjonalne. Zostały one wyposażone w szereg udogodnień, takich jak duże koła skrętne, odbojniki ścienne, głębokie półki, czy wysuwane kuwety z przegródkami np: na gadżety hotelowe, dodatkowo posiadają żaluzje z materiału, lub drzwiczki zamykające front wózka. Produkty zostały starannie opracowane w taki sposób, by ułatwić ich przyszłym użytkownikom pracę przy obsłudze pokojów. Zapewniają łatwy dostęp do podręcznych akcesoriów, lub sprzęt do sprzątania, posiadają w zestawach pojemne, wykonane z wodoodpornej tkaniny, worki na pościel. Dzięki dużemu oraz zróżnicowanemu wyborowi dostępnych za naszym pośrednictwem wózków hotelowych, każdy z łatwością odnajdzie tu model w pełni dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do szczegółowego przyjrzenia się poszczególnym propozycjom. Oprócz standardowych modeli, prezentujemy wśród nich również wózki przeznaczone do segregacji i transportu bielizny, albo śmieci.

  • Wózki na odpady
  • Do dezynfekcji i mycia

    Seria wózków systemowych VersaClean przeznaczona jest do profesjonalnej dezynfekcji i czyszczenia oraz utrzymania higieny w placówkach medycznych i farmaceutycznych

Wyświetlono 37 - 39 z 39 pozycji