Lista produktów producenta NUMATIC

Największy angielski producent wysokiej klasy profesjonalnych, odkurzaczy, maszyn czyszczących, szorowarek, czyszczarek, polerek, wózków i zestawów sprzątających, oraz wózków hotelowych do wymiany pościeli. W ofercie tego producenta znajdują się tu zarówno kompletne urządzenia, jak i liczne dodatki, oraz materiały eksploatacyjne do sprzątania. Niezależnie od tego, czy tym, czego szukacie są worki do odkurzacza Numatic, czy szczotka do maszyny czyszczącej, wózek hotelowy, odkurzacz piorący lub np. dodatkowy filtr do zbierania szkła – wszystko to znajdziecie w naszej ofercie. Zapraszamy do składania zamówień. 

 Firma Numatic powstała w roku 1969 i od tego czasu zdobyła czołową pozycję wśród producentów sprzętu do profesjonalnego czyszczenia. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i eksportuje swoje produkty do ponad 90 krajów świata. Jest jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają dwuletniej gwarancji na większość swoich urządzeń, mimo że są one przeznaczone do profesjonalnego użytku w warunkach przemysłowych.

Firma posiada europejski certyfikat jakości ISO 9001 oraz certyfikat ochrony środowiska ISO 14001 .

Firmę Numatic cechuję wysoka klasa wykonania urządzeń, najnowsze rozwiązania technologiczne i trwałość podczas użytkowania w warunkach stałej pracy.


Więcej
Wyświetlono 115 - 116 z 116 pozycji