Maszyny czyszczące, szorowarki i polerki

Jeżeli tym, czego szukasz są profesjonalne maszyny czyszczące Numatic nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Udostępniamy Państwu bardzo szeroki asortyment różnorodnego sprzętu i akcesoriów tej marki. W niniejszej kategorii zgromadzone zostały proponowane przez tego producenta szorowarki, ale także bardziej złożone urządzenia, w formie...

Jeżeli tym, czego szukasz są profesjonalne maszyny czyszczące Numatic nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Udostępniamy Państwu bardzo szeroki asortyment różnorodnego sprzętu i akcesoriów tej marki. W niniejszej kategorii zgromadzone zostały proponowane przez tego producenta szorowarki, ale także bardziej złożone urządzenia, w formie automatów szorująco-zbierających. To propozycje wysokiej klasy produktów, które sprostają nawet bardzo wygórowanym oczekiwaniom. Oprócz samych urządzeń prezentujemy także kompletny asortyment przeznaczonych dla nich akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami.

Więcej

Podkategorie

 • Szorowarki i polerki

  W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne, jednotarczowe maszyny czyszczące, przeznaczone do gruntownego czyszczenia i mycia różnego rodzaju powierzchni podłogowych. Służą do usuwaniu brudu między innymi z wszelkiego typu posadzek ceramicznych, betonowych, PCV, żywicznych, oraz wykładzin dywanowych, parkietów i innych. Służą do czyszczenia, prania, krystalizacji, szlifowania i olejowania powierzchni podłogowych. Prosta obsługa, funkcjonalność i wysoka jakość sprawdzonych maszyn angielskiej marki NUMATIC sprawia, że czyszczenie posadzki, wykładziny, czy parkietu jest proste oraz szybkie. Froterki niskoobrotowe idealnie nadają się do codziennej pielęgnacji podłóg i posadzek. Froterowanie podłóg nadaje im naturalnego połysku, likwiduje smugi oraz wyrównuje ich strukturę optyczną posadzek. Polerki wysokoobrotowe (powyżej 1000 obrotów/min) zalecane są do odnawiania powłok polimerowych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty na markowe, wydajne i niezawodne szorowarki. Oferujemy także automaty czyszcząco-zbierające bateryjne i sieciowe do dużych powierzchni.

 • Automaty kablowe

  Dostępne maszyny czyszczące jednocześnie zmywają i osuszają podłogi. W zależności od zastosowanej szczotki, lub pada, urządzenia te wykorzystuje się do czyszczenia wszystkich rodzajów posadzek twardych. Idealnie nadają się do usuwania brudu z powierzchni podłogowej, oraz jej bieżącej pielęgnacji. Wymiary maszyn dobieramy w zależności od wielkości sprzątanej powierzchni, a także w zależności od czasu, w jakim należy daną powierzchnię posprzątać. Nasi specjaliści stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość prezentowanych urządzeń, ich łatwość w obsłudze i niezawodność w każdej sytuacji. Postanowiliśmy zatem udostępnić w swojej ofercie także automaty szorująco-zbierające kablowe, wyróżniające się funkcjonalnością i wydajnością. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami przykładowych modeli.
  Zapewniamy pomoc w doborze sprzętu, akcesorii i środków czystości.

 • Automaty bateryjne

  Dostępne w ofercie maszyny czyszczące służą zarówno do zmywania, jak i osuszania podłogi. Prezentujemy szeroką gamę urządzeń, odmiennych pod względem wymiarów, czy zastosowanej szczotki oraz pada. Dzięki zróżnicowanym parametrom technicznym dane urządzenie można dostosować do czyszczonej powierzchni oraz czasu jej sprzątania – w tym wypadku trzeba wziąć pod uwagę ograniczenia, które wprowadza zasilanie bateryjne. Prezentujemy tylko sprawdzone automaty szorująco-zbierające, które idealnie nadają się do czyszczenia i bieżącej pielęgnacji wszystkich rodzajów posadzek twardych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta z używania przedstawianych produktów. Nasi specjaliści oferują zatem profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich automatów. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

 • Akcesoria do szorowarek

  Szczotki , gumy , uchwyty pad

 • Akcesoria do automatów...
  Szczotki , gumy , uchwyty pad
 • Zamiatarki
Wyświetlono 13 - 18 z 66 pozycji