PREMIUM NR 3 Środek do mycia i pielęgnacji paneli parkietu drewna laminatów KLEEN

PREMIUM NR 3 niemieckiej marki KLEEN to środek do mycia i pielęgnacji paneli, parkietu, drewna, laminatów i powierzchni lakierowanych. Skoncentrowany i skuteczny o przyjemnym odświeżającym zapachu. Czyści oraz delikatnie nabłyszcza powierzchnie lakierowane nie powodując nadbudowy warstw.

18,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 10L
Numer:
PREMIUM NR 3 1L
Opis

PREMIUM NR 3 to jeden z najpopularniejszych środków niemieckiej marki KLEEN, skoncentrowany, zapachowy preparat do bieżącego czyszczenia i pielęgnacji powierzchni drewnianych, paneli, mebli, laminatów oraz elementów plastikowych i lakierowanych. Czyści i pielęgnuje w jednym cyklu pracy delikatnie nabłyszczając powierzchnie lakierowane i laminowane. Nie powoduje nadbudowy warstw, nie odkłada się, jest bezpieczny w użyciu i nie działa agresywnie na myte powierzchnie. 

 

KLEEN PREMIUM NR 3 KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DO MYCIA I PIELĘGNACJI PANELI PARKIETÓW LAMINATÓW

 
  • Kompleksowe rozwiązanie - wysoko skoncentrowany i uniwersalny do codziennego mycia, pielęgnacji i ochrony powierzchni drewnianych, laminowanych oraz paneli tradycyjnych i winylowych.
  • Posiada właściwości antystatyczne i zabezpieczające - regularnie stosowany ułatwia proces ponownego czyszczenia
  • Nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego za pomocą mopa oraz metodą spray
  • Wysycha szybko, nie pozostawia smug oraz zacieków na czyszczonych powierzchniach
  • Posiada delikatnie zasadowe pH, jest bezpieczny w użyciu, nie wyjaławia i nie niszczy czyszczonych powierzchni
  • Regularnie stosowany przedłuża żywotności fabrycznych zabezpieczeń, warstw ochronnych na laminatach czy panelach podłogowych i winylowych
  • Poprawia naturalny połysk powierzchni lakierowanych i laminowanych jednocześnie zachowuje naturalny wygląd podłóg i powierzchni
  • Posiada delikatny cytrusowy zapach
 

ZASTOSOWANIE:

Premium nr 3 przeznaczone jest do stosowania na powierzchniach drewnianych i drewnopodobnych, zabezpieczonych i niezabezpieczonych wykładzinach PCV, parkietach olejowanych, lakierowanych, panelach podłogowych oraz ściennych tradycyjnych i winylowych. Świetnie sprawdzi się jako środek do mycia mebli, wszelkiego typu laminatów oraz elementów plastikowych metodą spray. Nie nadaje się do użycia w automatach czyszczących, robotach myjących oraz na powierzchniach drewnianych zabezpieczonych naturalnymi woskami.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne: 25-50ml na 10 litrów wody (0,25% - 0,5%)

Czyszczenie metodą spray: 40ml na 500ml wody

Szczegóły produktu
PREMIUM NR 3 1L

Opis

Wartość pH
7,0
Waga
10
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się