Voigt VC401 EPIDEMED SEPTIC Spray 0,6l. Alkoholowa dezynfekcja B G V dłoni oraz powierzchni

 Płynny, alkoholowy preparat dezynfekcyjny o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. BGV

 Przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli. Zalecany do stosowania w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia), poza obszarem medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. 

powierzchni: Na czystą powierzchnię nanieść preparat  Po 60 sekundach powierzchnie mogą być użytkowane. rąk: dokładnie rozprowadzić na dłoniach, wcierać przez 30 sekund, energicznie pocierając powierzchnie rąk, pozostawić do wyschnięcia. 

18,00 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Spray 600ml
  • Kanister 5L
Numer:
VC 401 EPIDEMED SEPTIC 0.6L
Opis

Alkoholowy preparat w spray'u do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni.

 

Produkt w postaci płynu o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i działaniu wirusobójczym. Przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli. Zalecany do stosowania w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia), poza obszarem medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością.

Sposób użycia:

Dezynfekcja powierzchni: Na czystą powierzchnię nanieść preparat i dokładnie rozprowadzić. Po 60 sekundach powierzchnie mogą być użytkowane. Powierzchnie mające kontakt z żywnością wymagają spłukania wodą zdatną do picia.

Dezynfekcja rąk: dokładnie rozprowadzić na dłoniach, wcierać przez 30 sekund, energicznie pocierając powierzchnie rąk, pozostawić do wyschnięcia. Postępować zgodnie z informacjami zawartymi na etykiecie i zasadami mycia i higienicznej dezynfekcji rąk.

Substancje czynne: Etanol – 70 g/ 100 g

Opakowanie: 0,6L 5L pH: 5/*/7
Szczegóły produktu
VC 401 EPIDEMED SEPTIC 0.6L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się