VOIGT VC401 EPIDEMED SEPTIC Alkoholowa dezynfekcja B G V dłoni oraz powierzchni

Płynny, alkoholowy preparat dezynfekcyjny o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli. Zalecany do stosowania w obiektach prywatnych, przemysłowych, hotelach i obiektach użyteczności publicznej oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia), poza obszarem medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością.

19,00 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Spray 600ml
  • Kanister 5L
Numer:
VC 401 EPIDEMED SEPTIC 0.6L
Opis

VC 401 EPIDEMED SEPTIC marki VOIGT to alkoholowy preparat w płynie do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni. Przeznaczony do szybkiej i skutecznej dezynfekcji dłoni, powierzchni oraz wyposażenia pomieszczeń szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się bakterii.

 

Produkt w postaci płynu o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i działaniu wirusobójczym. Przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli. Zalecany do stosowania w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia), poza obszarem medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Dezynfekcja powierzchni: Na czystą powierzchnię nanieść preparat i dokładnie rozprowadzić. Po 60 sekundach powierzchnie mogą być użytkowane. Powierzchnie mające kontakt z żywnością wymagają spłukania wodą zdatną do picia.

Dezynfekcja rąk: dokładnie rozprowadzić na dłoniach, wcierać przez 30 sekund, energicznie pocierając powierzchnie rąk, pozostawić do wyschnięcia. Postępować zgodnie z informacjami zawartymi na etykiecie i zasadami mycia i higienicznej dezynfekcji rąk.

Substancje czynne: Etanol – 70 g/ 100 g

Opakowanie: 0,6L 5L pH: 5/*/7

Szczegóły produktu
VC 401 EPIDEMED SEPTIC 0.6L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się