TENZI APC OUT Skuteczny koncentrat do czyszczenia powierzchni zewnętrznych dachów kostki elewacji

APC OUT marki TENZI to uniwersalny i skuteczny preparat przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni zewnętrznych. Usuwa nagromadzone oraz bieżące zróżnicowane zabrudzenia pochodzenia organicznego, tłuszcze, zżółcenia, brud, zabrudzenia smoliste i ropopochodne. Najczęściej polecany do czyszczenia dachów, elewacji budynków, fasad, sidingu, zewnętrznych obić wykonanych z tworzyw sztucznych, PCV.

27,50 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 5L
Numer:
TENZI APC OUT 1L
Opis

APC OUT marki TENZI to uniwersalny i skuteczny preparat przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni zewnętrznych. Usuwa nagromadzone oraz bieżące zróżnicowane zabrudzenia pochodzenia organicznego, tłuszcze, zżółcenia, brud, zabrudzenia smoliste i ropopochodne. Najczęściej polecany do czyszczenia dachów, elewacji budynków, fasad, sidingu, zewnętrznych obić wykonanych z tworzyw sztucznych, PCV. Skuteczny zarówno podczas mycia ciśnieniowego jak i ręcznego.

 

TENZI APC OUT SAKUTECZNE DOCZYSZCZANIE POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH ELEWACJI DACHÓW SIDINGU

 
  • Uniwersalny i skuteczny środek do doczyszczania powierzchni zewnętrznych ze zróżnicowanych zabrudzeń - zabrudzeń smolistych, ropopochodnych, tłuszczowych, odłożonego brudu.
  • Nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego jak i maszynowego przy pomocy myjek wysokociśnieniowych
  • Doskonale sprawdza się do doczyszczania wszelkich zewnętrznych powierzchni takich jak dachy, elewacje, kostka brukowa, fasady czy siding wykonany z tworzyw sztucznych
  • Może być używany do doczyszczania felg, kół samochodowych, opon czy nadkoli z silnych zabrudzeń
 

ZASTOSOWANIE:

TENZI APC OUT to skuteczny koncentrat przeznaczony do usuwania zróżnicowanych zabrudzeń z powierzchni zewnętrznych. Usuwa zabrudzenia smoliste, brud atmosferyczny, zacieki, brud pochodzenia organicznego (rośliny, owady, procesy gnilne) zanieczyszczenia ropopochodne. Do stosowania na wszelkie zmywalne powierzchnie odporne na działanie alkaliów i wody, takich jak: dachy, fasady, elewacje, siding, beton czy kostka brukowa. Do czyszczenia ręcznego, przy pomocy myjek wysokociśnieniowych i spryskiwaczy pneumatycznych.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować w postaci wodnego roztworu w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. W rozcieńczeniu 10-20% z wodą (100-200 ml środka na 1 litr wody). Preparat dokładnie nanieść na myte powierzchnie za pomocą spryskiwacza ręcznego lub pneumatycznego, odczekać w zależności od stopnia zabrudzenia od 5 do 20 minut. Nie myć powierzchni rozgrzanych i w pełnym słońcu, nie dopuścić do zaschnięcia roztworu na powierzchni. Po rozprowadzeniu dokładnie spłukać powierzchnie wodą pod ciśnieniem.

Średnie zużycie produktu przy wyższy stężeniu (20%) - 50m2 z 1 litra koncentratu.

Szczegóły produktu
TENZI APC OUT 1L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się