O sklepie internetowym aleczysto.pl

Firma JUST-POL istnieje na rynku od 1993 roku promując najnowsze i najefektywniejsze techniki sprzątania i utrzymania czystości. Nasza oferta kierowana jest zarówno do partnerów biznesowych jak i klientów indywidualnych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktui bezproblemową eksploatację.

Dzięki sklepowi internetowemu aleczysto.pl możemy przedstawić Państwu szereg wyselekcjonowanych i sprawdzonych preparatów czyszczących, maszyn sprzątających, automatów, odkurzaczy, wózków serwisowych i hotelowych oraz sprawdzony sprzęt ręczny do mycia okien i ogólnego utrzymania czystości.

Ponad 25 lat w branży utrzymania czystości, współpracy z wieloma profesjonalnymi firmami sprzątającymi, dostawcami oraz producentami chemii czyszczącej i sprzętu, pozwoliło nam na wybranie i pozostawienie w ofercie tylko i wyłącznie sprawdzonych, skutecznych, wytrzymałych i wysoko jakościowych produktów. 

Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie w kwestii użytkowania oraz obsługi zakupionego produktu. Począwszy od dobrania odpowiednich produktów, po indywidualne szkolenia, pomoc w opracowywaniu planów higieny oraz szybki i fachowy serwis.

Dla wszystkich klientów, którzy planują założenie firmy usługowej zajmującej się utrzymaniem czystości, nasza firma zapewnia odpowiednie materiały szkoleniowe, służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomaga w ułożeniu biznesplanu oraz odpowiednim dobraniu sprzętu i produktów, które zapewnią Państwu najwyższy standard obsługi klienta.

Chemia profesjonalna do mycia podłóg, mebli, szyb i sanitariatów. Środki myjące i dezynfekcyjne do zastosowania w placówkach służby zdrowia, przemyśle, placówkach oświatowych oraz w obiektach sportowych i na basenach. Posiadamy szeroką gamę produktów przeznaczonych do utrzymania czystości w lokalach gastronomicznych oraz hotelach.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szorowarki, polerki, profesjonalne odkurzacze piorące i przemysłowe wszystkie objęte dwuletnią gwarancją producenta. Wózki serwisowe i hotelowe, automaty czyszczące oraz sprzęt ręczny do mycia okien, ściereczki, leniuchy, gąbki oraz pady ręczne i maszynowe renomowanych marek.

W naszym sklepie możecie Państwo dokonać zakupu na raty oraz w leasingu.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą produktów. 

Odbiór osobisty:

JUST-POL
93-008  Łódź ul. Rzgowska 33 róg Miłej
tel. kom. 0 602 246 304
tel 042 681 25 44
tel 042 684 47 33