VC 692 K GASTRO-KLAR K 10l

Nowy produkt

VC 692 K GASTRO-KLAR K 10l. nabłyszczający do zmywarek

245,62 zł

288,96 zł z vat

-15%

20,06 zł za 1l

Obniżka ceny!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł .


Więcej informacji

Wysoce skoncentrowany, kwasowy środek nabłyszczający do płukania naczyń w zmywarkach gastronomicznych.

 

Produkt odznacza się bardzo dużą skutecznością nawet przy bardzo twardej wodzie. Wysoka wydajność wpływa na ekonomiczne zużycie preparatu. Zalecany do nabłyszczania szklanych naczyń, po wyschnięciu pozostawia połysk na umytych powierzchniach. Może być stosowany jako samodzielny produkt do nabłyszczania szkła (m.in. w barach, pubach). Preparat nie pieni się i jest delikatny dla zmywarek. Najlepsze wyniki można uzyskać w połączeniu z naszymi środkami do mycia naczyń niezawierającymi chloru. Zaleca się dozować od 0,3 do 0,8 ml płynu na litr wody w zależności od twardości i ciśnienia wody. Dla wody o twardości powyżej 5°dH dozowanie powinno być dostosowane przez wykwalifikowany serwis.

 

Opakowanie: 10l pH: 2/*/4

Pobierz plik

Reviews

Napisz opinię

VC 692 K GASTRO-KLAR K 10l. nabłyszczający do zmywarek

VC 692 K GASTRO-KLAR K 10l. nabłyszczający do zmywarek

Wysoce skoncentrowany, kwasowy środek nabłyszczający do płukania naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Produkt odznacza się bardzo dużą skutecznością nawet przy bardzo twardej wodzie. Wysoka wydajność wpływa na ekonomiczne zużycie preparatu.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: