VC 100 10l. RAPTOPUR

Nowy produkt

VC 100 10l. RAPTOPUR do posadzek, płytek, łazienek , basenów pH 11

Więcej informacji

Skoncentrowany, zasadowy środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych oraz do utrzymania czystości w zawilgoconych pomieszczeniach (powierzchnie około basenowe, pomieszczenia sportowe, szatnie). Preparat nie służy do usuwania osadów kamiennych
 
Skutecznie usuwa zabrudzenia z wszelkich powierzchni lakierowanych i emaliowanych. Produkt o zwiększonej lepkości, w koncentracie odznacza się dłuższym czasem działania, gdyż wolniej spływa po pionowych powierzchniach. Szczególnie zalecany do mycia wanien kąpielowych, brodzików i umywalek. Zalecany również do utrzymania czystości posadzek, płytek ściennych, drzwi oraz ram okiennych. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk. Eliminuje odory, a w pomieszczeniach pozostawia przyjemny zapach. Technologia Anti-Stone skutecznie opóźnia osadzanie się kamienia wodnego i ułatwia kolejny proces mycia. W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 1 do 5 % (od 100 do 500 ml środka na 10 l wody). 

Opakowanie: 10l pH: 9/*/11

mycie_reczne.jpg  wycieranie.jpg

Specyfikacja

pH11

Reviews

Napisz opinię

VC 100 10l. RAPTOPUR do posadzek, płytek, łazienek , basenów pH 11

VC 100 10l. RAPTOPUR do posadzek, płytek, łazienek , basenów pH 11

Skoncentrowany, zasadowy środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych oraz do utrzymania czystości w zawilgoconych pomieszczeniach (powierzchnie okołobasenowe, pomieszczenia sportowe, szatnie oraz sauny).

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: