VC 100 10l. RAPTOPUR

Nowy produkt

VC 100 10l. RAPTOPUR do posadzek, płytek ściennych pH 11

Więcej informacji

Skoncentrowany, zasadowy środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych oraz do utrzymania czystości w zawilgoconych pomieszczeniach (powierzchnie okołobasenowe, pomieszczenia sportowe, szatnie).
 
Skutecznie usuwa zabrudzenia z wszelkich powierzchni lakierowanych i emaliowanych. Produkt o zwiększonej lepkości, w koncentracie odznacza się dłuższym czasem działania, gdyż wolniej spływa po pionowych powierzchniach. Szczególnie zalecany do mycia wanien kąpielowych, brodzików i umywalek. Zalecany również do utrzymania czystości posadzek, płytek ściennych, drzwi oraz ram okiennych. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk. Eliminuje odory, a w pomieszczeniach pozostawia przyjemny zapach. Technologia Anti-Stone skutecznie opóźnia osadzanie się kamienia wodnego i ułatwia kolejny proces mycia. W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 1 do 5 % (od 100 do 500 ml środka na 10 l wody). 

Opakowanie: 10l pH: 9/*/11

mycie_reczne.jpg  wycieranie.jpg

Specyfikacja

pH11

Reviews

Napisz opinię

VC 100 10l. RAPTOPUR do posadzek, płytek ściennych pH 11

VC 100 10l. RAPTOPUR do posadzek, płytek ściennych pH 11

Skoncentrowany, zasadowy środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych oraz do utrzymania czystości w zawilgoconych pomieszczeniach (powierzchnie okołobasenowe, pomieszczenia sportowe, szatnie oraz sauny).

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: