POWER STRIP NEUTRA 10l.

Nowy produkt

POWER STRIP NEUTRA 10l. Nowoczesny striper do doczyszczania bez spłukiwania pH 10.5

228,65 zł

269,00 zł z vat

-15%

Obniżka ceny!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł .


Więcej informacji

Nowoczesny wydajny środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionego brudu, powłok polimerowych oraz woskowych. Nie wymaga neutralizacji. Striper świetnie sprawdza się na powierzchniach wrażliwych na alkalia, jak np. linoleum, kauczuk, parkiet lakierowany czy kamień naturalny. 

 

• Wysoko efektywny środek do gruntownego czyszczenia powierzchni
wodoodpornych.
• Nie wymaga neutralizacji.
• Intensywnie rozpuszcza uprzednio naniesione nawarstwione powłoki
ochronne, nie niszcząc przy tym samej podłogi.

ZASTOSOWANIE:


Środek usuwa stare powłoki ochronne z linoleum, gumy, parkietu, PCV, asfaltu, kamienia, marmuru, klinkieru i płytek ceramicznych. Nie nadaje się do niezabezpieczonego drewna i parkietu, wykładzin tekstylnych oraz powierzchni lakierowanych.

Gotowy roztwór rozprowadzić dokładnie na powierzchni, szorować automatem czyszczącym, szorowarką lub padami ręcznymi. W zależności od czyszczonej powierzchni- pad zielony, czarny lub pad z melaminy. Zostawić rozprowadzony środek na 10 minut- nie dopuścić do zaschnięcia roztworu na czyszczonej powierzchni. Po 10 minutach odessać odkurzaczem na mokro lub zebrać wilgotnymi mopami.

DOZOWANIE:


Przed przystąpieniem do czyszczenia, należy sprawdzić, czy dana powierzchnia jest odporna na
odbarwienia. W zależności od stopnia zabrudzenia i grubości warstwy, która ma być usunięta
stosować rozcieńczenia od 1:1 do 1:20 (zimna woda). Zalecane uniwersalne stężenie w większości przypadków to 1:10 - 1 litr środka na 10 litrów wody.

Specyfikacja

Waga 10
pH 11,0

Reviews

Napisz opinię

POWER STRIP NEUTRA 10l.  Nowoczesny striper do doczyszczania bez spłukiwania pH 10.5

POWER STRIP NEUTRA 10l. Nowoczesny striper do doczyszczania bez spłukiwania pH 10.5

Nowoczesny wydajny środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionego brudu, powłok polimerowych oraz woskowych. Nie wymaga neutralizacji. Striper świetnie sprawdza się na powierzchniach wrażliwych na alkalia, jak np. linoleum, kauczuk, parkiet lakierowany czy kamień naturalny. 

Produkty powiązane

18 innych produktów w tej samej kategorii: