TM PROSEPTIN 650ML Alkoholowy preparat w spray'u do dezynfekcji rąk

Gotowy do użycia preparat na bazie alkoholu do szybkiej higienicznej dezynfekcji dłoni o spektrum działania wirusobójczym i bakteriobójczym. Wygodna butelka ze spryskiwaczem. Zawartości alkoholu powyżej 70%, zawiera substancję pielęgnujące w postaci gliceryny farmaceutycznej.

Numer:
TM PROSEPTIN 0,65L
Opis

PROSEPTIN TM100 to szybki i skuteczny w działaniu, alkoholowy preparat przeznaczony do higienicznej dezynfekcji dłoni o spektrum działania wirusobójczym i bakteriobójczym. Zawartości alkoholu powyżej 70%, zawiera substancję pielęgnujące w postaci gliceryny farmaceutycznej.

 

Płynny alkoholowy środek przeznaczony do odkażania skóry dłoni o wysokiej zawartości alkoholu i szybkim czasie działania i wchłaniania. Z dodatkiem substancji zapobiegającej nadmiernemu wysuszaniu skóry. Butelka wyposażona w spryskiwacz ułatwiający dozowanie.

Zastosowanie: Spryskać równomiernie dłonie, rozprowadzić i poczekać do wyschnięcia. Czynność powtórzyć po około 2 minutach. Nie stosować na skórę chorobową zmienną Powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością po procesie dezynfekcji spłukać wodą.

Sprawdzona marka, pewny skład - INTERTEAM. Preparat został wytworzony przez polską firmę produkującą profesjonalne środki czystości w odpowiednich warunkach.

Dostępne opakowania: 0,65L

Szczegóły produktu
TM PROSEPTIN 0,65L

Opis

Wartość pH
9*/11
Waga
1
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się