VC 112 1l. NANO SAN

Nowy produkt

VC 112 1l. NANO SAN antybakteryjne do sanitariatów pH 2

Więcej informacji

Skoncentrowany, antybakteryjny, antystatyczny środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych o przyjemnym zapachu grejpfrutów.

Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, tłusty brud, osady wapienne i mydlane występujące na glazurze i szkle. Szczególnie zalecany do mycia armatury łazienkowej, szyb kabin prysznicowych, wanien kąpielowych, powierzchni ceramicznych i porcelanowych. W mytych pomieszczeniach pozostawia przyjemny zapach. Nowoczesna technologia nanocząsteczek krzemu sprawia, że czyszczone powierzchnie są chronione przed ponownym osadzaniem się brudu i znacznie łatwiej utrzymać czystość mytych powierzchni. W zależności od stopnia zabrudzenia lub wielkości osadów zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1 do 10 % (od 100 do 1000 ml środka na 10 l wody).

Opakowanie: 1l pH: 1/*/3

 mycie_reczne.jpg  wycieranie.jpg

PRODUKT DOSTĘPNY W KANISTRZE 10 LITRÓW

Pobierz plik

Reviews

Napisz opinię

VC 112 1l. NANO SAN antybakteryjne do sanitariatów pH 2

VC 112 1l. NANO SAN antybakteryjne do sanitariatów pH 2

Skoncentrowany, antybakteryjny, antystatyczny środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych o przyjemnym zapachu grejpfrutów. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, tłusty brud, osady wapienne i mydlane występujące na glazurze i szkle.

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: