LONG LIFE DEO 1L Skuteczny neutralizator brzydkich zapachów KLEEN

Odświeżacz powietrza o wydłużonym działaniu, przeznaczony do toalet, łazienek, szatni, natrysków, poczekalni, palarni, itp.
Eliminuje odory, pozostawiając przyjemny, świeży kwiatowy zapach. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach wilgotnych.
35,90 zł (brutto)
Numer:
LONG LIFE DEO 1L
Marka:
Opis

LONG LIFE DEO niemieckiej marki KLEEN to wysoce wydajny oraz skuteczny odświeżacz powietrza i neutralizator brzydkich zapachów. Posiada delikatny kwiatowy, piwoniowy zapach.

  •  Zastosowane wysokiej jakość olejki aromatyczne skutecznie niwelują nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach zawilgoconych i często uczęszczanych
  •  Szeroko stosowany w placówkach służby zdrowia, szpitalach czy domach opieki społecznej.
  •  Wysoka wydajność i wydłużony czas działania
  •  Nie zawiera fosforanów, posiada neutralne pH i jest bezpieczny dla mytych powierzchni
  •  Świetnie sprawdza się do niwelowania nieprzyjemnych zapachów i odświeżania dywanów, wykładzin czy tapicerki podczas prania ekstrakcyjnego

ZASTOSOWANIE:


LONG LIFE DEO to silny i wydajny neutralizator brzydkich zapachów przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach i pokojach słabo wentylowanych, zawilgoconych i często uczęszczanych. Szeroko stosowany w placówkach służby zdrowia, szpitalach, domach opieki społecznej czy gabinetach weterynaryjnych.

DOZOWANIE:

Produkt gotowy do użycia. Rozpylić za pomocą spryskiwacza bądź rozprowadzić kilka kropli olejku w rogu pomieszczenia, w obrębie urządzeń sanitarnych, pod kaloryferem czy meblami. Olejek można dolewać do wody podczas mycia lub do roztworu podczas prania ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin i tapicerek.

Szczegóły produktu
LONG LIFE DEO 1L

Opis

Waga
1
pH
8,0
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się