DezoClean TM100DZ 1L koncentrat do mycia i dezynfekcji wszelkich powierzchni wodoodpornych

Na zamówienie Silnie skoncentrowany alkaliczny preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy, anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych, przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszelkich wodoodpornych powierzchni: podłóg, ścian, blatów i sprzętów. Dopuszczony dla służby zdrowia, gastronomii i przemysłu spożywczego zalecany roztwór 1- 2%

28,00 zł (brutto)
Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 9.
Numer:
TM100DZ 1L
Opis

DezoCLEAN TM100 to silnie skoncentrowany, bezwonny alkaliczny preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy, anionowych, niejonowych związków powierzchniowo czynnych i substancji pomocniczych. O działaniu biobójczym; bakteriobójczym i grzybobójczym (w zakresie drożdżakobójczym). Przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszelkich wodoodpornych powierzchni: podłóg, ścian, blatów i sprzętów. Nadaje się do dezynfekcji przedmiotów i powierzchni w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz tych mających bezpośredni kontakt z żywnością.

 

Preparat przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszelkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obrębie domowym, sanitarnym, obszarach szpitalnych niezwiązanych bezpośrednio z działalnością kliniczną a także biurach, hotelach, zakładach kosmetycznych, szkołach, czy domach opieki społecznej. Może być stosowany we wszystkich metodach czyszczenia; nadaje się do stosowania metodą spray, do ręcznej oraz maszynowej dezynfekcji powierzchni. Wykazuje silne działanie biobójcze; bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Preparat posiada pozwolenie Ministra Zdrowia, jest dopuszczony do stosowania w placówkach służby zdrowia oraz zakładach przemysłu spożywczego, w tym do mycia i dezynfekcji powierzchni i ciągów technologicznych mających kontakt z żywnością.

W zależności od zastosowania zaleca się rozcieńczyć koncentrat  od 1 do 2% (10÷20 ml środka na 1 l roztworu).

Producent posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót preparatem biobójczym nr pozwolenia 3223/07.

Dostępne opakowania: 1L pH: 9/*/11

Szczegóły produktu
TM100DZ 1L

Opis

Wartość pH
9*/11
Waga
1
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się