TMR 2815W 28L/15L TwinMop Dwuwiaderkowy wózek sprzątający z kuwetą koszem i uniwersalną wyciskarką TM Numatic

Model TMR2815W angielskiej marki Numatic posiada wszystkie cechy modelu TMR2815, ale zawiera sprytny, 30-litrowy kosz na śmieci z pokrywą i głęboką i pojemną kuwetę do przechowywania podręcznego sprzętu oraz dodatkowe 5 litrowe wiaderko (brak na zdjęciu), co zapewnia większy zakres w ramach programu czyszczenia.

1 180,00 zł (brutto) 1 280,00 zł
Numer:
TMR 2815 TwinMop
Opis
TMR 2815W to jeden z najpopularniejszych profesjonalnych zestawów sprzątających w ofercie angielskiej marki Numatic. Ten kompaktowy dwuwiadrowy wózek wyposażony w niezawodną uniwersalną wyciskarkę świetnie sprawdzi do utrzymania czystości podłóg na każdym małym i średnim obiekcie. Zestaw doposażony w 30-litrowy kosz na odpady wraz z pokrywą, pojemną 8-litrową kuwetę na akcesoria oraz 5-litrowe wiaderko. Zestaw umożliwia kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach takich jak biura, restauracje, placówki publiczne, czy szkoły i przedszkola.
 
Kompaktowy i lekki wózek o łącznej pojemności 43L z dwoma osobnymi wiadrami na brudną i czystą wodę. Podstawa wózka została odlana z tworzywa Structofoam, kompozytu odpornego na obicia oraz pęknięcia. W przeciwieństwie do ram metalowych jest lżejsza i nigdy nie skoroduje. Wygodny, wysoki stelaż ułatwia transport i operowanie zestawu a cztery w pełni skrętne kółka z łożyskami kulkowymi gwarantują długą bezawaryjną prace. Model TMR 2815W został wyposażony w tę samą, niezawodną i uniwersalną wyciskarkę Numatic co wyższe modele. Nadaje się do wyciskania każdego rodzaju mopa, zarówno płaskich jak i okrągłych czy dużych mopów "Kentucky". Wysoko umieszczona prasa z długą rączką pozwala na wygodne płukanie i wyciskanie mopów oraz ściereczek bez konieczności ciągłego schylania się. Dodatkowa kuweta o pojemności 8 litrów pozwala na przewożenie akcesoriów czyszczących i środków czystości. Powiększona pojemności wiadra na czystą wodę pozwala na czyszczenie większych powierzchni bez częstej wymiany wody. Model 2815W został doposażony w wiadro z klapą na odpady o pojemności 30 litrów.
Uniwersalna wyciskarka do odciskania mopów na wysokim stelażu, dodatkowa kuweta oraz wiaderko do przewożenia akcesoriów czyni ten zestaw pełnoprawnych wózkiem serwisowym, który sprawdzi się zarówno do utrzymania czystości podłóg jak i powierzchni pionowych; ścian, biurek, ławek, krzeseł, parapetów, okien czy wyposażenia biur. Zestaw świetnie sprawdza się w przedszkolach, szkołach, biurach, restauracjach, domach, placówkach publicznych czy przychodniach a wysoka jakość wykonania zagwarantuje wieloletnią bezproblemową eksploatacje.
 
Wyposażenie:
 
  • Wiadro niebieskie 25L
  • Wiadro czerwone 15L
  • Kuweta na akcesoria 8L
  • Wyciskarka uniwersalna Numatic (tylny odpływ wody)
  • Stelaż metalowy malowany proszkowo
  • Podstawa wózka wykonana z tworzywa Structofoam
  • Kółka 75mm z łożyskami kulkowymi
  • 30-litrowy kosz na śmieci z pokrywą
  • 5-litrowe wiaderko

      

Wymiary (dł. szer. wys.) 410x800x1125mm

Szczegóły produktu
TMR 2815 TwinMop
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się