PURINA Multi Kleen Tab 30x 500ml Ekologiczne tabletki do czyszczenia kuchni

PURINA Multi Kleen Tab Pro marki KLEEN PURGATIS w formie tabletek to środek służący do bezsmugowego czyszczenia i odtłuszczania obszarów gastronomicznych, czyszczenia wyposażenia i powierzchni kuchennych. Wygodne i proste dozowanie. Opakowanie 30 tabletek pozwala na przygotowanie trzydziestu porcji gotowego roztworu o pojemności 500ml.

45,00 zł (brutto)
Wybór wariantu:
 • 30 Tabletek + Butelka 500ml
 • 30 tabletek bez butelki
 • Dedykowana butelka 500ml
Numer:
PURINA TAB
Opis

PURINA Multi Kleen Tab Pro marki KLEEN PURGATIS w formie tabletek to środek służący do bezsmugowego czyszczenia i odtłuszczania obszarów gastronomicznych, czyszczenia wyposażenia i powierzchni kuchennych. Wygodne i proste dozowanie. Opakowanie 30 tabletek pozwala na przygotowanie trzydziestu porcji gotowego roztworu o pojemności 500ml.

 

KLEEN PURINA TAB NOWOCZESNY ŚRODEK W FORMIE TABLETEK DO CZYSZCZENIA KUCHNI

 
 • Kompleksowe czyszczenie wszelkich powierzchni i wyposażenia kuchennego; blatów, szafek, okapów, wyposażenia gastronomicznego
 • Proste i wygodne dozowanie - 1 tabletka na 500ml wody
 • Świetnie sprawdza się jako uniwersalny preparat do bieżącego utrzymania czystości na wszelkich obszarach gastronomicznych
 • Nadaje się zarówno do stosowania w domu jak i w profesjonalnych kuchniach czy na liniach produkcyjnych
 • Ekologiczna formuła - Produkt z europejskim certyfikatem EU Ecolabel
 

ZASTOSOWANIE:

Tabletki przeznaczone zarówno do bieżącego utrzymania czystości jak i okresowego doczyszczania powierzchni i wyposażenia gastronomicznego, linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i wyposażenia kuchennego. Powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością należy dokładnie spłukać czystą wodą.

Umieścić jedną tabletkę Purina MULTI KLEEN TAB PRO w butelce KLEEN PURGATIS, następnie dolać 500 ml wody i dokładnie zamknąć. Po całkowitym rozpuszczeniu tabletki spryskać ściereczkę gotowym do użycia roztworem i równomiernie wytrzeć powierzchnię na zakładkę. W przypadku usuwania uporczywych zabrudzeń dokładnie nanieść na powierzchnię i odczekać 1-2 minuty, przeszorować po czym zebrać lub spłukać rozpuszczone zabrudzenia. Gotowy do użycia roztwór należy zużyć w ciągu 4 tygodni. Po wyjęciu tabletki, zamknij torebkę i przechowuj w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Szczegóły produktu
PURINA TAB

Opis

Wartość pH
12,0
Waga
1
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się