Firma JUST-POL istnieje na rynku od 1993 roku promując najnowsze i najefektywniejsze techniki sprzątania i utrzymania czystości. Nasza oferta kierowana jest zarówno do partnerów biznesowych jak i klientów indywidualnych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktui bezproblemową eksploatację.

Dzięki sklepowi internetowemu aleczysto.pl możemy przedstawić Państwu szereg wyselekcjonowanych i sprawdzonych preparatów czyszczących, maszyn sprzątających, automatów, odkurzaczy, wózków serwisowych i hotelowych oraz sprawdzony sprzęt ręczny do mycia okien i ogólnego utrzymania czystości.

Ponad 25 lat w branży utrzymania czystości, współpracy z wieloma profesjonalnymi firmami sprzątającymi, dostawcami oraz producentami chemii czyszczącej i sprzętu, pozwoliło nam na wybranie i pozostawienie w ofercie tylko i wyłącznie sprawdzonych, skutecznych, wytrzymałych i wysoko jakościowych produktów.

Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie w kwestii użytkowania oraz obsługi zakupionego produktu. Począwszy od dobrania odpowiednich produktów, po indywidualne szkolenia, pomoc w opracowywaniu planów higieny oraz szybki i fachowy serwis.

Dla wszystkich klientów, którzy planują założenie firmy usługowej zajmującej się utrzymaniem czystości, nasza firma zapewnia odpowiednie materiały szkoleniowe, służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomaga w ułożeniu biznesplanu oraz odpowiednim dobraniu sprzętu i produktów, które zapewnią Państwu najwyższy standard obsługi klienta.

Chemia profesjonalna do mycia podłóg, mebli, szyb i sanitariatów. Środki myjące i dezynfekcyjne do zastosowania w placówkach służby zdrowia, przemyśle, placówkach oświatowych oraz w obiektach sportowych i na basenach. Posiadamy szeroką gamę produktów przeznaczonych do utrzymania czystości w lokalach gastronomicznych oraz hotelach.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szorowarki, polerki, profesjonalne odkurzacze piorące i przemysłowe wszystkie objęte dwuletnią gwarancją producenta. Wózki serwisowe i hotelowe, automaty czyszczące oraz sprzęt ręczny do mycia okien, ściereczki, leniuchy, gąbki oraz pady ręczne i maszynowe renomowanych marek.

W naszym sklepie możecie Państwo dokonać zakupu na raty oraz w leasingu.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą produktów.

Odbiór osobisty:

JUST-POL


93-008  Łódź ul. Rzgowska 33 róg Miłej
tel. kom. 602 246 304
tel 042 681 25 44
tel 042 684 47 33

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się