VOIGT H643 GASTRO-GRILL 5L 10L Koncentrat do mycia silnie zatłuszczonych i przypalonych powierzchni

H643 marki VOIGT to profesjonalny, skoncentrowany środek do usuwania spieczonych, zeschniętych i silnych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Rozpuszcza i usuwa zapieczone resztki potraw, tłuszczu, sadzy i przypaleń. Skutecznie czyści patelnie elektryczne, grille, piece, opiekacze, komory wędzarnicze, rożna i ruszta. Może być stosowany do czyszczenia płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, szyb w piecach i kominkach. Może być stosowany w technologii aktywnej piany poprzez zastosowanie dyszy lub spryskiwaczy spieniających.

126,00 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Kanister 5L
 • Kanister 10L
Numer:
H643 GASTRO-GRILL 5L
Opis

H643 marki VOIGT to profesjonalny, skoncentrowany środek do usuwania spieczonych, zeschniętych i silnych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Rozpuszcza i usuwa zapieczone resztki potraw, tłuszczu, sadzy i przypaleń. Skutecznie czyści patelnie elektryczne, grille, piece, opiekacze, komory wędzarnicze, rożna i ruszta. Może być stosowany do czyszczenia płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, szyb w piecach i kominkach. Może być stosowany w technologii aktywnej piany poprzez zastosowanie dyszy lub spryskiwaczy spieniających.

 

VOIGT H643 GASTRO GRILL SKUTECZNY KONCENTRAT DO USUWANIA TŁUSZCZU PRZYPALEŃ SPIECZEŃ

 
 • Bardzo silny i skuteczny środek do doczyszczania przypaleń i zabrudzeń pochodzenia tłuszczowego
 • Usuwa zarówno bieżące jak i stare nawarstwione zabrudzenia, zapieczone resztki jedzenia
 • Nadaje się do czyszczenia powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, płytek i innych odpornych na działanie silnych zasad
 • Może być stosowany w formie aktywnej piany
 • Nie wymaga podgrzewania powierzchni, działa skutecznie także w niskich temperaturach
 • Może być stosowany na powierzchniach emaliowanych
 

ZASTOSOWANIE:

Silnie zasadowy koncentrat w formie aktywnej piany do gruntownego doczyszczania powierzchni i wyposażenia gastronomicznego. Usuwa stare, nawarstwione zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego i olejowego w tym przypalenia i sadzę. Polecany do czyszczenia patelni elektrycznych, pieców, rusztów, frytownic, grilli, kuchenek oraz szyb w piecach i kominkach.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne metodą spray: W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni zaleca się przygotować roztwór od 5 do 30% (50 ÷ 300 ml środka na 1 litr wody). W przypadku dużych zabrudzeń należy stosować koncentrat nierozcieńczony. Wyższa temperatura oraz moczenie powierzchni i przedmiotów ułatwia usunięcie zanieczyszczeń. Czyszczone powierzchnie dokładnie spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Proces czyszczenia metodą spryskiwania powierzchni przeprowadzać za pomocą urządzenia lub triggera pianotwórczego.

Produkt silnie zasadowy, podczas czyszczenia zaleca się używania rękawiczek ochronnych. Nie dopuszczać do parowania produktu na gorącej powierzchni.

 

Opakowanie: 5L 10L pH: 12/13/*

Szczegóły produktu
H643 GASTRO-GRILL 5L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się