Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT H643 GASTRO-GRILL 5L 10L Koncentrat do mycia silnie zatłuszczonych i przypalonych powierzchni

H643 marki VOIGT to profesjonalny, skoncentrowany środek do usuwania spieczonych, zeschniętych i silnych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Rozpuszcza i usuwa zapieczone resztki potraw, tłuszczu, sadzy i przypaleń. Skutecznie czyści patelnie elektryczne, grille, piece, opiekacze, komory wędzarnicze, rożna i ruszta. Może być stosowany do czyszczenia płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, szyb w piecach i kominkach. Może być stosowany w technologii aktywnej piany poprzez zastosowanie dyszy lub spryskiwaczy spieniających. UWAGA Produkt na zamówienie do 30 dni , Wysyłka bezpośrednia z firmy VOIGT + 147 zł netto,  Polecamy ten sam produkt VC 243 w op. 1l. 

155,00 zł (brutto)
Dostawa do 30 dni
Wybierz pojemność:
 • Kanister 5L
 • Kanister 10L
Dostępne na zamówienie - Wysyłka do 30 dni
Numer:
H643 GASTRO-GRILL 5L
Opis

H643 marki VOIGT to profesjonalny, skoncentrowany środek do usuwania spieczonych, zeschniętych i silnych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Rozpuszcza i usuwa zapieczone resztki potraw, tłuszczu, sadzy i przypaleń. Skutecznie czyści patelnie elektryczne, grille, piece, opiekacze, komory wędzarnicze, rożna i ruszta. Może być stosowany do czyszczenia płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, szyb w piecach i kominkach. Może być stosowany w technologii aktywnej piany poprzez zastosowanie dyszy lub spryskiwaczy spieniających.

 

VOIGT H643 GASTRO GRILL SKUTECZNY KONCENTRAT DO USUWANIA TŁUSZCZU PRZYPALEŃ SPIECZEŃ

 
 • Bardzo silny i skuteczny środek do doczyszczania przypaleń i zabrudzeń pochodzenia tłuszczowego
 • Usuwa zarówno bieżące jak i stare nawarstwione zabrudzenia, zapieczone resztki jedzenia
 • Nadaje się do czyszczenia powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, płytek i innych odpornych na działanie silnych zasad
 • Może być stosowany w formie aktywnej piany
 • Nie wymaga podgrzewania powierzchni, działa skutecznie także w niskich temperaturach
 • Może być stosowany na powierzchniach emaliowanych
 

ZASTOSOWANIE:

Silnie zasadowy koncentrat w formie aktywnej piany do gruntownego doczyszczania powierzchni i wyposażenia gastronomicznego. Usuwa stare, nawarstwione zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego i olejowego w tym przypalenia i sadzę. Polecany do czyszczenia patelni elektrycznych, pieców, rusztów, frytownic, grilli, kuchenek oraz szyb w piecach i kominkach.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne metodą spray: W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni zaleca się przygotować roztwór od 5 do 30% (50 ÷ 300 ml środka na 1 litr wody). W przypadku dużych zabrudzeń należy stosować koncentrat nierozcieńczony. Wyższa temperatura oraz moczenie powierzchni i przedmiotów ułatwia usunięcie zanieczyszczeń. Czyszczone powierzchnie dokładnie spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Proces czyszczenia metodą spryskiwania powierzchni przeprowadzać za pomocą urządzenia lub triggera pianotwórczego.

Produkt silnie zasadowy, podczas czyszczenia zaleca się używania rękawiczek ochronnych. Nie dopuszczać do parowania produktu na gorącej powierzchni.

 

Opakowanie: 5L 10L pH: 12/13/*

 

INFORMACJA BEZPIECZEŃSTWA:

H290: Może powodować korozję metali. H314: Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. P234: Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. P301+P330+P331: W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. P303+P361+P353: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody lub prysznicem. P304+P340: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P310: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Substancje, które mają wpływ na klasyfikację: wodorotlenek potasu; 2-aminoetanol; Lauryloglukozyd. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
H643 GASTRO-GRILL 5L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się