Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Uchwyt pada ręcznego na kij

Solidnie wykonany plastikowy ręczny uchwyt pada. Uchwyt wraz z kijem w zależności od dobranej twardości pada może służyć zarówno do doczyszczania jak i bieżącego czyszczenia. Świetnie sprawdza się podczas czyszczenia trudno dostępnych miejsc, schodów, cokolików czy ścian.

45,00 zł (brutto)
Numer:
Uchwyt pada na kij
Opis

Solidnie wykonany plastikowy ręczny uchwyt do padów. Uchwyt wraz z kijem w zależności od dobranej twardości pada może służyć zarówno do doczyszczania jak i bieżącego czyszczenia wszelkiego typu podłóg i powierzchni. 

 

Świetnie sprawdza się podczas czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak schody, cokoliki czy ściany. Uniwersalny zamiennik standardowych szczotek szorujących. Wraz padem czerwonym lub zielonym sprawdzi się do bieżącego czyszczenia podłóg i posadzek. Pad czarny, brązowy stanowi alternatywę dla standardowej szczotki ryżowej. W połączeniu z padem białym sprawdzi się podczas pianowego prania wykładzin, dywanów czy tapicerki. Do uchwytu pasują standardowe kije aluminiowe do stelaży z otworami i średnicą kija ~20-25mm

Uwaga: Uchwyt może różnić się kolorystyką (zielono-szary/niebieski) w zależności od dostawy.

Szczegóły produktu
Uchwyt pada na kij
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się