Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT VC242S BRUDPUR SEPTIC Dezynfekcyjny preparat do usuwania tłustych zabrudzeń

VC242S BRUDPUR SEPTIC marki VOIGT to gotowy do użycia preparat myjący i odtłuszczający o bakteriobójczym i grzybobójczym działaniu. Skutecznie usuwa bieżące zabrudzenia i tłuste osady jednocześnie dezynfekując mytą powierzchnie. Zalecany do stosowania w kuchniach, hotelach, przemyśle spożywczym, obszarach uzdrowiskowych, spa czy domach pomocy społecznej.

Pozwolenie nr: 8467/21 Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

14,90 zł (brutto)
Numer:
VC242S BRUDPUR SEPTIC 0.6L
Opis
VC242S BRUDPUR SEPTIC marki VOIGT to gotowy do użycia preparat myjący i odtłuszczający o bakteriobójczym i grzybobójczym działaniu. Skutecznie usuwa bieżące zabrudzenia i tłuste osady jednocześnie dezynfekując mytą powierzchnie. Zalecany do stosowania w kuchniach, hotelach, przemyśle spożywczym, obszarach uzdrowiskowych, spa czy domach pomocy społecznej.
 
Środek BRUDPUR SEPTIC to nowość w ofercie polskiego producenta chemii profesjonalnej, marki VOIGT. Połączenie wygody i skuteczności. Bez rozcieńczania i przelewania, wygodne opakowanie ze spryskiwaczem będzie zawsze pod ręką. Preparat znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie standardowe mycie i utrzymanie czystości nie jest wystarczające. Ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze używany jest w miejscach i na powierzchniach szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się bakterii lub wymagających wysokiego standardu higienicznego.
 
VC242S BRUDPUR SEPTIC SPRAY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
 
  • Uniwersalne działanie - Skutecznie czyści, odtłuszcza jednocześnie działając bakteriobójczo i grzybobójczo
  • Wygodne opakowanie ze spryskiwaczem - Bez dobierania stężeń i rozcieńczania, środek będzie zawsze pod ręką
  • Nie działa agresywnie na czyszczoną powierzchnie - Może być stosowany na wszystkich wodoodpornych powierzchniach i przedmiotach
  • Szczególnie polecany do użytku w miejscach wymagających utrzymania wysokiego standardu higienicznego; w hotelach, obszarach wellness, spa czy domach pomocy społecznej i przychodniach
  • Ze względu na swoje właściwości czyszczące i odtłuszczające świetnie sprawdzi się zarówno w domowych jak i profesjonalnych kuchniach i przemyśle spożywczym

 
Sposób użycia: 

Pokryć preparatem dezynfekowane powierzchnie i pozostawić na odpowiedni czas, a następnie spłukać wodą. Przez cały czas kontaktu powierzchnie powinny być zwilżone preparatem. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą o jakości wody pitnej. Umyte powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie mycia. Pomieszczenia, w których dokonywano mycia powierzchni nie wymagają wentylacji.

Działanie bakteriobójcze - 1 minuta

Działanie grzybobójcze - 5 minut

 
Opakowanie: 0.6L pH: 9/*/11
 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

Informacja uzupełniająca: EUH210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce. Data i numer serii produkcji na opakowaniu. PIERWSZA POMOC: W przypadkach wątpliwych skontaktować się z lekarzem. W razie zatrucia drogą oddechową: zadbać o dostęp świeżego powietrza. W razie kontaktu ze skórą i uczulenia: w przypadku wystąpienia podrażnienia skórę zmyć dużą ilością wody. W razie kontaktu z oczami: płukać przez kilka minut pod bieżącą wodą przy otwartych powiekach, nałożyć jałowy opatrunek. W razie połknięcia: popić dużą ilością wody, nie wywoływać wymiotów.

 
Szczegóły produktu
VC242S BRUDPUR SEPTIC 0.6L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się