Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT H652 Tłuste zabrudzenia GASTRO-SPRINT Środek do mycia kuchni usuwania tłustych zabrudzeń VC652

Gotowy do bezpośredniego użycia preparat w sprayu do usuwania wszelkich tłustych plam i olejowych zabrudzeń. Nowoczesna formuła gwarantuje usunięcie bieżących zabrudzeń z okapów kuchennych, blatów, stołów, posadzek i ścian. Zalecany do stosowania w hotelach, kuchniach, przemyśle spożywczym oraz w obszarach uzdrowiskowych, DPS i SPA. Do zastosowań profesjonalnych. Bezpieczny dla mytych powierzchni.

15,90 zł (brutto)
Numer:
H 652 GASTRO-SPRINT 0.6L
Opis

H652 to nowy preparat z profesjonalnej linii HORECA marki VOIGT przygotowany specjalnie do profesjonalnego użytku w branżach gastronomicznych i hotelarskich. Produkt H652 zastępuje bezpośrednio, znany środek VC 652 GASTRO-SPRINT. Ulepszona formuła, przyjemniejszy zapach oraz neutralne pH dzięki któremu środek jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Świetnie sprawdzi się jako uniwersalny odtłuszczacz zarówno w kuchni domowej jak i profesjonalnej. Do mycia maszyn, urządzeń oraz powierzchni kuchennych.

 

VOIGT H652 UNIWERSALNY ODTŁUSZCZACZ W SPRAY'U DO MYCIA KUCHNI I WYPOSAŻENIA KUCHENNEGO

 
  • Skuteczny i bezpieczny w użyciu środek do bieżącego utrzymania czystości w obszarze kuchennym
  • Posiada neutralne pH i przyjemny zapach, nie działa agresywnie i jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni
  • Nadaje się do czyszczenia wszystkich wodoodpornych przedmiotów i powierzchni w obszarze kuchennym i nie tylko
  • Ulepszona formuła pozwala na jeszcze szybsze rozpuszczanie uporczywego tłustego brudu
  • Nie pozostawia smug na powierzchniach wykonanych ze stali nierdzewnej
 

ZASTOSOWANIE:

Gotowy do użycia zapachowy preparat o neutralnym pH przeznaczony do utrzymania czystości w obszarach kuchennych, zarówno w kuchniach profesjonalnych jak i domowych. Uniwersalny odtłuszczacz, bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nie działa agresywnie i nie pozostawia smug. Przeznaczony do czyszczenia urządzeń i powierzchni odpornych na działanie wody z zabrudzeń pochodzenia tłuszczowego.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne metodą spray: Przy bieżących zabrudzeniach zaleca się spryskanie preparatem czystej gąbki lub ściereczki i przetarcie powierzchni. Przy bardziej uporczywych zabrudzeniach równomiernie spryskać czyszczoną powierzchnie odczekać 1-2 minut w celu zmiękczenia brudu i zebrać zabrudzenia. Środek nie wymaga polerowania i wycierania do sucha.

 

Opakowanie: 0.6L pH: 5/*/7

 

INFORMACJA BEZPIECZEŃSTWA:

H314 - Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P301+P330+P331: W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. P303+P361+P353: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody lub prysznicem. P304+P340: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P310: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Substancje, które mają wpływ na klasyfikację:Metakrzemian sodu pięciowodny; Izotridekanol etoksylowany > 2,5 mol EO; Wodorotlenek sodu. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
H 652 GASTRO-SPRINT 0.6L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się