Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Tenzi MADAME TopEfekt Zapachowy środek do mycia podłóg płytek i wyposażania wnętrz

TopEfekt Madame oH 7 marki TENZI to ekonomiczny i zapachowy koncentrat przeznaczony do bieżącego utrzymania czystości podłóg i powierzchni, w szczególności płytek podłogowych i ściennych o gładkiej strukturze, powierzchni szkliwionych, PCV, laminatów i tworzyw sztucznych. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu do mycia ręcznego jak i zastosowania profesjonalnego oraz mycia maszynowego przy pomocy automatów myjących. Bezpieczny dla skóry, nie podrażnia dróg oddechowych i pozostawia smug na mytych powierzchniach. Posiada przyjemny pomarańczowy zapach.

 Polecamy zamienniki z firmy Voigt VC 241 Nano Orange , lub Kleen Purgatis Blue Star lub  Blue Star Ocean

19,90 zł (brutto)
Numer:
TENZI TopEfekt NORMAL 1L
Opis

TopEfekt NORMAL pH 11 marki TENZI to ekonomiczny koncentrat przeznaczony do bieżącego utrzymania czystości podłóg często uczęszczanych. Szczególnie polecany do stosowania na obiektach o zróżnicowanych typach podłóg, ciągach komunikacyjnych czy klatkach schodowych. Nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego jak i maszynowego przy pomocy automatów myjących.

 

TENZI TOPEFEKT NORMAL EKONOMICZNY ŚRODEK DO MYCIA PODŁÓG

 
  • Uniwersalny środek o lekko zasadowym pH przeznaczony do bieżącego i regularnego mycia wszelkich zmywalnych i odpornych na działanie wody podłóg i posadzek
  • Posiada przyjemny cytrusowy zapach, jest ekonomiczny i wydajny w użyciu
  • Szybko wysycha nie pozostawiając smug oraz zacieków na mytych powierzchniach
  • Lekko zasadowe pH nie wyjaławia i nie matowi czyszczonej powierzchni
  • Środek niskopieniący - Nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego jak i maszynowego przy pomocy automatów i szorowarek myjących
  • Nie zawiera mydeł czy silikonu - Nie odkłada się na mytych powierzchniach i nie powoduje powstawania trudnych do zmycia warstw.
 

ZASTOSOWANIE:

TENZI TopEfekt Normal to ekonomiczny koncentrat przeznaczony do bieżącego utrzymania czystości podłóg często uczęszczanych. W szczególności polecany do stosowania na obiektach o zróżnicowanych typach podłóg i regulanie mytych, takich jak klatki schodowe, korytarze w blokach mieszkalnych, powierzchniach biurowych i obiektach użyteczności publicznej. Nadaje się do mycia wszelkich zmywalnych, twardych podłóg i posadzek odpornych na działanie wody; płytek podłogowych, wykładzin PCV, lakierowanego drewna, klinkieru, kamienia sztucznego, linoleum czy gumolitu.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie bieżące ręczne/maszynowe: 50-100ml na 10 litrów wody (0,5% - 1%)

Szczegóły produktu
TENZI TopEfekt NORMAL 1L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się