VOIGT VC410R DEZOPOL-MED Spray 0.6L Gotowy do użycia środek do mycia i dezynfekcji bakteriobójczy i grzybobójczy

Gotowy do użycia preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu grzybobójczym , bakteriobójczym. Wykazuje aktywne działanie biobójcze. Nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni lakierowanych.  do dezynfekcji wszystkich powierzchni , do mycia i dezynfekcji powierzchni i ciągów technologicznych w zakładach przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, mające kontakt z żywnością. Polecany  w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, odnowy biologicznej oraz zakładach fryzjersko-kosmetycznych, a także placówkach gastronomicznych i w celu utrzymania higieny weterynaryjnej  hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. 

10,50 zł (brutto)
Numer:
VC 410R DEZOPOL-MED 0.6L
Opis

Gotowy do użycia preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu grzybobójczym (w zakresie drożdżako-bójczym) i bakteriobójczym. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszelkich powierzchni i wyposażenia szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się bakterii; blatów roboczych, biurek, klamek, poręczy czy obszarów sanitarnych i kuchennych, w tym powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.

 

Nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie szklane, akrylowe, czy lakierowane. Zalecany do powierzchni i ciągów technologicznych mających bezpośredni kontakt z żywnością w zakładach przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, odnowy biologicznej oraz zakładach fryzjersko-kosmetycznych, a także placówkach gastronomicznych.

  • Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze (przy dużym obciążeniu białkowym): - czas działania: 1 minuta, stężenie: 100%
  • Działanie prątkobójcze (Tbc) (przy dużym obciążeniu białkowym): - czas działania: 5 minut, stężenie: 100%.

Dezynfekowane powierzchnie umyć najpierw środkiem myjącym. Czystą powierzchnię spryskać preparatem i pozostawić na odpowiedni czas ekspozycji zgodny z obszarem zastosowania. Po procesie dezynfekcji powierzchnie przetrzeć do sucha. Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą pitną. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Pomieszczenia, w których dokonywano dezynfekcji powierzchni nie wymagają wentylacji.

 

Opakowanie: 0,6L pH: 6/*/8

Szczegóły produktu
VC 410R DEZOPOL-MED 0.6L

Opis

Wartość pH
6/*/8
Waga
0,6
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się