Voigt VC410R DEZOPOL-MED Spray 0.6L gotowy do użycia środek do mycia i dezynfekcji bakteriobójczy i grzybobójczy

Dostępny zamiennik spektrum działania B,G,V TM DEZOSPRAY 650ML Gotowy do użycia preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu grzybobójczym , bakteriobójczym. Wykazuje aktywne działanie biobójcze. Nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni lakierowanych.  do dezynfekcji wszystkich powierzchni , do mycia i dezynfekcji powierzchni i ciągów technologicznych w zakładach przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, mające kontakt z żywnością. Polecany  w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, odnowy biologicznej oraz zakładach fryzjersko-kosmetycznych, a także placówkach gastronomicznych i w celu utrzymania higieny weterynaryjnej  hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. 

13,00 zł (brutto)
Zapytaj o dostępność
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Numer:
VC 410R DEZOPOL-MED 0.6L
Opis

Gotowy do użycia preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu grzybobójczym (w zakresie drożdżako-bójczym) i bakteriobójczym. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszelkich powierzchni i wyposażenia szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się bakterii; blatów roboczych, biurek, klamek, poręczy czy obszarów sanitarnych i kuchennych, w tym powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie szklane, akrylowe, czy lakierowane. Zalecany do powierzchni i ciągów technologicznych mających bezpośredni kontakt z żywnością w zakładach przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, odnowy biologicznej oraz zakładach fryzjersko-kosmetycznych, a także placówkach gastronomicznych.

  • Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze (przy dużym obciążeniu białkowym): - czas działania: 1 minuta, stężenie: 100%
  • Działanie prątkobójcze (Tbc) (przy dużym obciążeniu białkowym): - czas działania: 5 minut, stężenie: 100%.

Dezynfekowane powierzchnie umyć najpierw środkiem myjącym. Czystą powierzchnię spryskać preparatem i pozostawić na odpowiedni czas ekspozycji zgodny z obszarem zastosowania. Po procesie dezynfekcji powierzchnie przetrzeć do sucha. Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą pitną. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Pomieszczenia, w których dokonywano dezynfekcji powierzchni nie wymagają wentylacji.

Opakowanie: 0,6L pH: 6/*/8

Szczegóły produktu
VC 410R DEZOPOL-MED 0.6L

Opis

Wartość pH
6/*/8
Waga
0,6
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się