SM 1405 SGA 1 Kompaktowy wózek serwisowy z kuwetami i koszem NUMATIC

Profesjonalny wózek serwisowy do mycia dużych powierzchni systemem dwuwiadrowym. Podstawa wykonana z tworzywa Sctructofoam, odpornego na pęknięcia.

1 107,00 zł (brutto)
Numer:
SM 1405 SGA 1
Marka:
Opis

SM 1405 to kompaktowy, wielofunkcyjny zestaw sprzątający angielskiej marki Numatic przeznaczony do utrzymania czystości na średniej wielkości obiektach. Serie wózków SCG cechują przede wszystkim ponadprzeciętna jakość wykonania oraz estetyczny i ponadczasowy design.

Model 1405 wyposażony został w dwa duże wiadra na brudną i czystą wodę, dwie mniejsze kuwety do przechowywania dodatkowego sprzętu czy środków czystości oraz duży uchwyt z klapą na 120 litrowy worek na śmieci. Całość zestawu dopełnia duża, niezniszczalna i niezawodna wyciskarka uniwersalna Numatic umożliwiająca wygodne i dokładne odciśnięcie każdego rodzaju mopa. Podstawa wózka została wykonana z odpornego na obicia, korozję i pęknięcia tworzywa Structofoam oraz malowany proszkowo stelaż. Całość konstrukcji dzięki zastosowaniu grafitowych kolorów popularnych w branży hotelarskiej, nie rzuca się w oczy i pozwala w łatwy sposób utrzymywać wózek w czystości.

Model SCG 1405 o kompaktowych wymiarach szczególnie dobrze sprawdzi się na średniej wielkości powierzchniach takich jak przychodnie, restauracje, biura czy szkoły i przedszkola. Wszystkie wózki NUMATIC zaprojektowane zostały w wysokich jakości materiałów, z myślą o wieloletniej bezproblemowej eksploatacji.

Wyposażenie:

  • Wiadro na wodę czystą 17L
  • Wiadro na wodę brudną 17L
  • Wyciskarka doczołowa (dolny odpływ wody)
  • Wiaderko 5L x2
  • Uchwyt na worek 1x 120L lub 2x 70L
  • Podstawa z tworzywa Structofoam 
  • Koło jezdne skrętne 100mm x4

Wymiary (dł. szer. wys.) - 850x580x1050mm

Szczegóły produktu
SM 1405 SGA 1
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się