Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

NUMATIC MMB1616 / MMB1616K 2x16L Kompaktowy wózek sprzątający z wyciskarką uniwersalną

Model MMB 1616 dawniej MMT 1616 to kompaktowy wózek z podstawą wykonaną z tworzywa Structofoam, odpornego na pęknięcia i obicia. Model MMB 1616K został dodatkowo wyposażony w uniwersalną podstawę do mopa płaskiego oraz uchylne wiaderko 5 litrów na akcesoria. 

Dwa duże wiadra o pojemności 16 litrów. Wyposażony w prasę doczołową do odciskania wszystkich rodzajów mopów  w tym Speedy, Sprint, Kombi, Kentaucky czy zwykłych mopów wkręcanych i sznurkowych. Możemy także odciskać ściereczki, gąbki i pady np. z melaminy.  Ekonomiczna, lżejsza i równie wytrzymała alternatywa dla wózków o podstawie metalowej.  Stelaż i mop płaski nie stanowi wyposażenia wózka

670,40 zł (brutto)
Wybierz model:
 • MMB 1616
 • MMB 1616K
Numer:
MMB 1616
Opis
Wysokiej jakości dwuwiaderkowy wózek sprzątający MMB 1616 marki Numatic z wysoko osadzą uniwersalną prasą do wyciskania mopów. Przeznaczony do utrzymania czystości podłóg na małych i średnich powierzchniach. Świetnie sprawdzi się w sklepach, szkołach, restauracjach czy biurach.
 
Kompaktowy i lekki wózek o łącznej pojemności 32L z dwoma osobnymi wiadrami na brudną i czystą wodę. Podstawę wózka stanowi solidny stelaż wykonany z tworzywa Structofoam, specjalnej kompozycji odpornej na obicia oraz pęknięcia. W przeciwieństwie do ram metalowych jest lżejsza i nigdy nie skoroduje. Wygodna dołączona rączka ułatwia transport i operowanie zestawu a cztery w pełni skrętne kółka z łożyskami kulkowymi gwarantują długą bezawaryjną prace. Model MMB 1616 został wyposażony w tę samą, niezawodną i uniwersalną wyciskarkę Numatic co wyższe modele. Nadaje się do wyciskania każdego rodzaju mopa, zarówno płaskich jak i okrągłych czy dużych mopów "Kentucky". Dzięki wysokiemu położeniu oraz długiej rączce nie ma potrzeby ciągłego schylania się podczas płukania oraz odciskania. Duża pojemności wiader na czystą i brudną wodę pozwala na czyszczenie większych powierzchni bez częstej wymiany wody. Zestaw świetnie sprawdzi do utrzymania czystości podłóg w przedszkolach, szkołach, biurach, domach czy przychodniach a wysoka jakość wykonania zagwarantuje wieloletnią bezproblemową eksploatacje.
 Stelaż i mop  nie jest na wyposażenia wózka
 
Wyposażenie:
 
 • Wiadro 16L x2
 • Wyciskarka uniwersalna Numatic (przedni odpływ wody)
 • Rama wózka wykonana z tworzywa Structofoam
 • Kółka 75mm z łożyskami kulkowymi
 • Uchwyt boczny wózka
 • Opcjonalna podstawa na mop płaski - wersja MMB 1616K
 • Opcjonalne uchylne wiaderko 5L - wersja MMB 1616K

Wymiary (dł. szer. wys.) - 680 x 510 x 1020 mm

 

Dostępny w dwóch wariantach:

MMB 1616 - Wózek z wyciskarką

MMB 1616K - Wózek z wyciskarką + wiaderko uchylne 5L oraz podstawa pod mopa (bez stelaża z mopem)

Szczegóły produktu
MMB 1616
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się