Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Numatic SM1415 SGA 2 Wózek serwisowy do sprzątania z kuwetami wiadrami 22L i koszem na śmieci

SM 1415 SRK2 angielskiej marki Numatic to Profesjonalny wózek serwisowy do mycia dużych powierzchni systemem dwuwiadrowym. Powiększone 22 litrowe wiadra na brudną i czystą wodę. Wyposażony w niezawodną i uniwersalną wyciskarkę płaską, podstawę z uchwytem na worek, półką oraz wiaderka. Podstawa wykonana z wytrzymałego, odpornego na obicia i działanie silnej chemii tworzywa Structofoam.

1 990,00 zł (brutto)
Numer:
SM 1415 SRK 2
Opis

SM 1415 SRK 2 to kompletnie wyposażony wózek serwisowy z dużymi 22 litrowymi wiadrami na brudną i czystą wodę przeznaczony do profesjonalnego sprzątania oraz utrzymania czystości na małych i średnich powierzchniach. Przemyślane, bogate wyposażenie, wysoka jakość wykonania, materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnej chemii oraz topowa wyciskarka doczołowa Numatic to gwarancja wieloletniej bezawaryjnej pracy.

 

Serie wózków serwisowych SERVO MATIC 1415 cechuje ponadprzeciętna jakość wykonania, uniwersalna i kompaktowa konstrukcja, bogate i przemyślane wyposażenie oraz niezawodność. Konstrukcja wózka została wykonana z innowacyjnego tworzywa Structofoam, odpornego na obicia oraz pęknięcia materiału używanego również podczas produkcji maszyn czyszczących. Malowany proszkowo metalowy stelaż odporny na korozję zapewni estetyczny wygląd wózka na długie lata. Uniwersalna i niezawodna wyciskarka doczołowa Numatic z pianką pozwala na dokładne odciskanie każdego rodzaju mopa, ścierek czy ręcznych padów. Stelaż na worek z pokrywą w zależności od preferencji może być zamontowany w systemie 1x 120L lub 2x70L. Solidną konstrukcję uzupełniają kuwety oraz półki, w których w wygodny sposób można przewozić środki czystości oraz wszelkiego rodzaju sprzęt ręczny i akcesoria do sprzątania. Całość konstrukcji dzięki zastosowaniu grafitowych i ciemnych kolorów popularnych w branży hotelarskiej, nie rzuca się w oczy i pozwala w łatwy sposób utrzymywać wózek w czystości. Wózek został wykonany w technologii ReFlo - tworzywo pochodzące w 88% z recyclingu.

Model SM 1415 w wersji SRK 2 doskonale sprawdzi się do profesjonalnego sprzątania i utrzymania czystości zarówno na małych jak i średnich powierzchniach. Zestaw posiada powiększone 22-litrowe wiadra na brudną i czystą wodę. Polecany do utrzymania czystości w szkołach, placówkach służby zdrowia, biurach, salonach sprzedaży, hotelach, sklepach czy małych magazynach. Bogate wyposażenie dodatkowe, górne wiaderka, kuwety do przewożenia akcesoriów czy stelaż na worek pozwolą na kompleksowe utrzymanie czystości zarówno na powierzchniach płaskich jak i ponad podłogowych; biurkach czy regałach.

 

Wyposażenie modelu SM 1415 w wersji SGA 2

 • Wiadro na wodę czystą 22L
 • Wiadro na wodę brudną 22L
 • Wyciskarka doczołowa (dolny odpływ wody)
 • Wiaderko 6L x2
 • Uchwyt na worek 1x 120L lub 2x 70L (opcja dodatkowa - koszt przegrody 69,00 złotych netto)
 • Plastikowa kuweta/półka  x2
 • Podstawa wykonana z tworzywa Structofoam
 • Stelaż metalowy malowany proszkowy
 • Kółko skrętne z osłoną x4

Wymiary (dł. szer. wys.) 1290x530x980mm

Szczegóły produktu
SM 1415 SRK 2
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się