Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Pady prostokątne różne rodzaje Zobacz większe

Pady prostokątne różne rodzaje

Nowy produkt

Pady prostokątne wszytkie rodzaje

Wymiary 25,50x11 cm

Dostępne kolory biały, czerwony, zielony, czarny 
Pady są pakowane po 5 szt w paczce prosimy o kontakt w przypadku zamówienia mniejszej ilości

Czarny;  ; BIAŁY ;  Zielony  ; Czerwony pozostałe na zamówienie

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


5,01 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wymiary 25,50x11 cm

 

Pad czarny : Przeznaczony przede wszystkim do usuwania z posadzek wszelkiego rodzaju polimerów, akryli , wosków oraz nagromadzonych warstw zanieczyszczeń. Nie zaleca się stosowania na posadzkach podatnych na uszkodzenia.

Pad brązowy :Przeznaczony przede wszystkim do usuwania z posadzek wszelkiego rodzaju polimerów, akryli, wosków oraz szorowania bardzo zabrudzonych posadzek jest mniej agresywny od pada czarnego więc można go stosować na posadzkach gdzie występuje ryzyko ich uszkodzenia

Pad Razorback Ekstremalnie agresywny pad do doczyszczania Dwukrotnie grubsze włókna oraz otwarta struktura pada sprawiają, że jest to nieodzowny do zrywania grubych i utrwalonych warstw brudu zanieczyszczeń, polecany np. do doczyszczeń pobudowlanych. W trakcie prac zużywa się dwukrotnie wolniej od pada czarnego i nie zapycha się brudem, oferując ponadprzeciętną efektywność i wydajność pracy

Pad BOSS HAWG Dzięki unikalnej budowie oraz dodatkowi włókien naturalnych padem Boss Hawg można czyścić zarówno na mokro jak i na sucho ( z niewielką ilością wody) Używać maszyn o obrotach 15-350 obu/min.

Pad DIAMONDBACK Jeszcze bardziej agresywny pad niż Razorback, do ekstremalnego czyszczenia. Grube i ostre włókna oraz otwarta struktura pada powodują, że można go stosować do najcięższych zabrudzeń oraz szybkiego usuwania wielu warstw polimerowych i past Wraz z brudem z posadzki. Trzeba jednak uważać aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni. Pady Diamondback można stosować do czyszczenia za pomocą automatów i szorowarek do 3500bL/min.

Pad Biały Pad do polerowania posadzek wykonanych Z płytek ceramicznych, linoleum, PCV i tworzyw sztucznych, zabezpieczonych lub niezabezpieczonych polimerową powłoką ochronną.
Stosować maszyny o obrotach do 1500 obr/min.
Pad THE CURE Pad biały, miękki i delikatny, do polerowania posadzek drewnianych olejowanych lub Iakierowanych oraz posadzek wykonanych z linoleum, PCV i tworzyw sztucznych niezabezpieczonych powłoką ochronną.
Stosować maszyny 0 obrotach do 1500 obr/min..
Pad GORILLA Daje znakomite rezultaty na wszystkich dostępnych polimerach i akrylach, poleruje na wysoki połysk (efekt "mokrej podłogi"). Utwardza powłokę zabezpieczającą, przedłużając jej żywotność. Znakomicie sprawdza się przy renowacji powłoki. Dzięki dodatkom w postaci naturalnego włosia, pad charakteryzuje się dłuższą żywotnością i nie zapycha się polerowanym polimerem. Może być stosowany na sucho lub z dodatkiem środków konserwujących. Doskonałe rezultaty można otrzymać przy polerowaniu maszyną jednotarczową wolno i szybkoobrotową.
Pad Aqua Plus Do zastosowania na miękkich i średnio-twardych powłokach zabezpieczających. polerowanie
Pad Blue Jay Mało agresywny pad przeznaczony głównie do częstego polerowania miękkich i średnich polimerów.
Pad Grilla Light Do zastosowania na miękkich powłokach zabezpieczających. Do zastosowania przy codziennym polerowaniu wysoko-obrotowym posadzek. Polecany zamiast białego pada. Dzięki dodatkom w postaci naturalnego włosia, pad charakteryzuje się dłuższą żywotnością i nie zapycha się polerowanym polimerem. Może być stosowany na sucho lub z dodatkiem środków konserwujących. Doskonałe rezultaty można otrzymać przy polerowaniu maszyną jednotarczową wolno i szybkoobrotową. Dostępny we wszystkich rozmiarach.

Pad Zielony Średnio agresywny pad do bieżącego czyszczenia na mokro wszelkiego typu posadzek twardych. Usuwa doskonale wszystkie bieżące zanieczyszczenia oraz niszczoną i zanieczyszczoną warstwę powłoki ochronnej powłoki polimerowej W celu jej renowacji. Używać maszyn o obrotach 150-350 obr/min.
Pad Niebieski Średnio agresywny pad stosowany bieżącego czyszczenia na mokro oraz metody spray cleaningu. Usuwa również zniszczona i zanieczyszczone, warstwę ochronnej powłoki polimerowej W celu jej renowacji.
Używać maszyn o obrotach 150-350 obr/min.
Pad MONSTER Pad Wykonany z mieszanki włókien naturalnych i syntetycznych Usuwa brud z wierzchniej warstwy ochronnej jednocześnie ją polerując W jednym cyklu pracy.
Używać maszyn o obrotach 150-350 obr/min.
Pad Czerwony Pad przeznaczony do delikatnego mycia, bieżącej pielęgnacji i metody spray cleaningu, Wszelkiego typu posadzek twardych zabezpieczonych lub niezabezpieczonych powłoką ochronną. Idealnie nadaje się do mycia posadzek drewnianych oraz delikatnych posadzek z tworzyw sztucznych np. tarketu.
Używać maszyn o obrotach 150-350 obr/min.
Pad RUFF Pad szczotkowy, przeznaczony do intensywnego szorowania posadzek. Jest trzykrotnie Wytrzymalszy od zielonego pada. Zalecany do czyszczenia posadzek porowatych, antypoślizgowych, a przede wszystkim do czyszczenia fug przewyższając pod względem jakości czyszczenia szczotkę.
Używać maszyn o obrotach 150-350 obr/min.

Opinie

Napisz opinię

Pady prostokątne różne rodzaje

Pady prostokątne różne rodzaje

Pady prostokątne wszytkie rodzaje

Wymiary 25,50x11 cm

Dostępne kolory biały, czerwony, zielony, czarny 
Pady są pakowane po 5 szt w paczce prosimy o kontakt w przypadku zamówienia mniejszej ilości

Czarny;  ; BIAŁY ;  Zielony  ; Czerwony pozostałe na zamówienie

Produkty powiązane