Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Pady czyszczące ręczne prostokątne - Różne twardości

Prostokątne pady ręczne o różnych twardościach i zastosowaniu. Przeznaczone między innymi do doczyszczania, bieżącego mycia oraz pianowego prania różnych powierzchni i posadzek. Świetnie sprawdzą się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak schody cokoliki, podsufitki, tapicerka czy ściany.

Wybierz kolor pada:
  • Biały
  • Czerwony
  • Zielony
  • Brązowy
  • Czarny
Numer:
Pad ręczny BIAŁY
Opis

Prostokątne pady ręczne wielokrotnego użytku o różnych twardościach i zastosowaniu. Przeznaczone między innymi do doczyszczania, bieżącego mycia oraz pianowego prania różnych powierzchni i posadzek. Świetnie sprawdzą się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak schody cokoliki, podsufitki, tapicerka czy ściany.

 

Pad Biały: Delikatny i chłonny pad przeznaczony do ręcznego pianowego prania powierzchni dywanowych, wykładzin oraz tapicerek. Pad nadaje się również do polerowania posadzek wykonanych z płytek ceramicznych, linoleum, PCV i tworzyw sztucznych, zabezpieczonych lub niezabezpieczonych polimerową powłoką ochronną oraz bieżącego mycia paneli i innych delikatnych powierzchni.

 

Pad Czerwony: Pad przeznaczony do delikatnego mycia, bieżącej pielęgnacji i metody spray cleaningu, Wszelkiego typu posadzek twardych zabezpieczonych lub niezabezpieczonych powłoką ochronną. Idealnie nadaje się do mycia posadzek drewnianych oraz delikatnych posadzek z tworzyw sztucznych np. tarketu. Pad czerwony to odpowiednik standardowej delikatnej szczotki ryżowej.

 

Pad Zielony: Średnio agresywny pad do bieżącego czyszczenia na mokro wszelkiego typu posadzek twardych. Usuwa doskonale wszystkie bieżące zanieczyszczenia oraz zniszczoną i zanieczyszczoną warstwę powłoki ochronnej powłoki polimerowej w celu jej renowacji. Świetnie sprawdzi się podczas doczyszczania silnie zabrudzonych powierzchni kamiennych, płytek podłogowych, gresu lub wykładzin PCV.

 

Pad Czarny: Agresywny i bardzo twardy pad do doczyszczania silnie zabrudzonych posadzek twardych wszelkiego typu oraz zdzierania powłok zabezpieczających. Do gruntownego czyszczenia w połączeniu z profesjonalnymi środkami chemicznymi (na mokro). Pad czarny to odpowiednik twardej szczotki ryżowej.

Wymiary pada 11,5 x 25,5 x 2,5 cm  +/- 2%

Szczegóły produktu
Pad ręczny BIAŁY
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się