Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

EM3 SRK17 SRK21 ECO-Matic Profesjonalny wózek serwisowy do dezynfekcji system mopa jednego kontaktu Numatic

Wózek serwisowy ECO-Matic EM3 angielskiej marki Numatic to kompletnie wyposażony, kompaktowy i ekonomiczny wózek serwisowy przeznaczony dezynfekcji w systemie mopa jednego kontaktu. Trwała i estetyczna konstrukcja doposażona w zestaw wiaderek górnych oraz dolnych z pokrywami do preparowania mopów.

1 990,00 zł (brutto)
Numer:
EM3 SRK17 SRK21
Opis

Nowa seria ekonomicznych wózków ECO-Matic od angielskiej marki Numatic to wszechstronna estetyczna i trwała konstrukcja zaprojektowania z myślą o kompleksowym utrzymaniu czystości na różnego typu obiektach. Wózki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyclingu i korzystają z unikalnej technologi Structofoam, czyli łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa odpornego na pęknięcia oraz działanie silnej chemii.

 

Model ECO-MATIC EM 3 z wyposażeniem SKR 17 SKR 21 został wyposażony zestaw dużych wiaderek z pokrywami do preparowania mopów i dezynfekcji podłóg w systemie mopa jednego kontaktu. Mniejsze wiaderko o pojemności 17 litrów przeznaczone na przechowywanie czystych, nasączonych mopów oraz większe 22 litrowe na transport zużytych nakładek. Bogate wyposażenie dodatkowe w postaci jednej dużej, otwartej kuwety oraz czterech mniejszych górnych wiaderek pozwala na wygodne przewożenie dodatkowego wyposażenia i akcesoriów do sprzątania. Zestaw wyposażony w duży stelaż z pokrywą na worek 120L lub 2x70L. Całość konstrukcji osadzono na kompaktowej i zwrotnej, nieco ponad metrowej platformie z czterema wytrzymałymi kołami o średnicy 100mm.

Istnieje możliwość dokupienia standardowego zestawu do mycia SRK 16 (dwa otwarte wiaderka oraz wyciskarka uniwersalna) i użytkowanie wózka również jako standardowy zestaw serwisowy do mycia podłóg.

 

Wyposażenie: 

  • Wiadro 17L z pokrywą - na mopy czyste
  • Wiadro 22L z pokrywą - na mopy brudne
  • Wiaderko 5L x4
  • Kuweta na akcesoria x1
  • Stelaż na worek 120L lub 2x70
  • Koła 100mm z odbojnikami x4

Wymiary (dł. szer. wys.) - 1160 x 545 x 1000 mm 

Szczegóły produktu
EM3 SRK17 SRK21
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się