Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

EM3 SRK17 SRK21 ECO-Matic Profesjonalny wózek serwisowy do dezynfekcji system mopa jednego kontaktu Numatic

Wózek serwisowy ECO-Matic EM3 angielskiej marki Numatic to kompletnie wyposażony, kompaktowy i ekonomiczny wózek serwisowy przeznaczony dezynfekcji w systemie mopa jednego kontaktu. Trwała i estetyczna konstrukcja doposażona w zestaw wiaderek górnych oraz dolnych z pokrywami do preparowania mopów.

1 990,00 zł (brutto)
Numer:
EM3 SRK17 SRK21
Opis

Nowa seria ekonomicznych wózków ECO-Matic od angielskiej marki Numatic to wszechstronna estetyczna i trwała konstrukcja zaprojektowania z myślą o kompleksowym utrzymaniu czystości na różnego typu obiektach. Wózki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyclingu i korzystają z unikalnej technologi Structofoam, czyli łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa odpornego na pęknięcia oraz działanie silnej chemii.

 

Model ECO-MATIC EM 3 z wyposażeniem SKR 17 SKR 21 został wyposażony zestaw dużych wiaderek z pokrywami do preparowania mopów i dezynfekcji podłóg w systemie mopa jednego kontaktu. Mniejsze wiaderko o pojemności 17 litrów przeznaczone na przechowywanie czystych, nasączonych mopów oraz większe 22 litrowe na transport zużytych nakładek. Bogate wyposażenie dodatkowe w postaci jednej dużej, otwartej kuwety oraz czterech mniejszych górnych wiaderek pozwala na wygodne przewożenie dodatkowego wyposażenia i akcesoriów do sprzątania. Zestaw wyposażony w duży stelaż z pokrywą na worek 120L lub 2x70L. Całość konstrukcji osadzono na kompaktowej i zwrotnej, nieco ponad metrowej platformie z czterema wytrzymałymi kołami o średnicy 100mm.

Istnieje możliwość dokupienia standardowego zestawu do mycia SRK 16 (dwa otwarte wiaderka oraz wyciskarka uniwersalna) i użytkowanie wózka również jako standardowy zestaw serwisowy do mycia podłóg.

 

Wyposażenie: 

  • Wiadro 17L z pokrywą - na mopy czyste
  • Wiadro 22L z pokrywą - na mopy brudne
  • Wiaderko 5L x4
  • Kuweta na akcesoria x1
  • Stelaż na worek 120L lub 2x70
  • Koła 100mm z odbojnikami x4

Wymiary (dł. szer. wys.) - 1160 x 545 x 1000 mm 

Szczegóły produktu
EM3 SRK17 SRK21
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się