VC 541 SANITARIATY-ŻEL 0.75L Bakteriobójczy i grzybobójczy żel do doczyszczania muszli pisuarów bidetów VOIGT

Preparat przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarnych takich jak muszle klozetowe, pisuary, bidety. Posiada bakteriobójcze i grzybobójcze spektrum działania.

11,90 zł (brutto)
Numer:
VC 541 SANITARIATY-ŻEL 0.75L
Marka:
Opis

Preparat z profesjonalnej linii HORECA marki VOIGT przygotowany specjalnie do profesjonalnego użytku w branżach gastronomicznych i hotelarskich. Produkt VC 541 SANITARIATY-ŻEL to gotowy do użycia preparat w formie żelu przeznaczony do mycia i dezynfekcji urządzeń sanitarnych, takich jak płytki ścienne, pisuary, bidety czy muszle klozetowe. 

  • W jednym cyklu pracy czyści oraz dezynfekuje myte powierzchnie- Posiada bakteriobójcze i grzybobójcze spektrum działania
  • Dzięki podwyższonej lepkości oraz gęstości produkt szczególnie dobrze sprawdzi się na wszelkich powierzchniach pionowych
  • Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne, mydlane oraz tłusty brud
  • Posiada intensywny odświeżający zapach
  • Regularnie stosowany zapobiega odkładaniu się kamienia oraz powstawaniu pleśni w miejscach zawilgoconychZASTOSOWANIE:

Kwasowy, gotowy do użycia środek w formie gęstego żelu o podwyższonej gęstości przeznaczony do zastosowania w toaletach i obszarach sanitarnych. Szczególnie zalecany do mycia i dezynfekcji wszelkich pionowych powierzchni, takich jak płytki ścienne, pisuary, wanny, muszle klozetowe czy bidety.

SPOSÓB UŻYCIA:

Mycie i dezynfekcja: Rozprowadzić równomiernie preparat po czyszczonej powierzchni, pozostawić do działania. Następnie przeszorować powierzchnie i dokładnie spłukać wodą. Zneutralizowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po myciu.

Działanie bakteriobójcze: 5 minut - stężenie 100%

Działanie grzybobójcze: 15 minut - stężenie 100%

Szczegóły produktu
VC 541 SANITARIATY-ŻEL 0.75L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się