Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

BARRAGLANZ wysokiej jakości elastyczny i antypoślizgowy polimer do zabezpieczania i nabłyszczania podłóg KLEEN

BARRAGLANZ marki KLEEN to najwyższej jakości, nowoczesna elastyczna polimerowa ochronna powłoka o długim okresie żywotności do powlekania PCV, tworzyw sztucznych, gumolitu, posadzek żywicznych, kamienia, lastryka, zagruntowanego linoleum, nie glazurowanego klinkieru i płytek podłogowych oraz lakierowanego parkietu. Spełnia standardy normy ASTM D2047--044 w zakresie tarcia statycznego. Chroni rodzime podłoże, ułatwia proces czyszczenia nadając piękny połysk - tzw. "Efekt rozlanej wody".

Produkt wrażliwy na niskie temperatur. Zalecane opakowanie styropianowe podczas wysyłek przy niskich temperaturach wybierz opcje :

"BUTELKA" pojedyncze o pojemności do 1 kan. - 17 zł netto. wybierz BUTELKA 

" KANISTER " podwójne o pojemności do 2 kanistrów. - 26 zł netto.  wybierz KANISTER 

499,00 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Butelka 1L
 • Kanister 10L
Numer:
BARRAGLANZ 10L
Opis

BARRAGLANZ (BIGOMAT) to najwyższej jakości elastyczna i trwała ochronna powłoka polimerowa niemieckiej marki KLEEN. Przeznaczona do nabłyszczania oraz zabezpieczania zarówno twardych jak i elastycznych podłóg i posadzek takich jak PCV, gumolit, zagruntowanego linoleum, lastryka, marmuru, lakierowanego parkietu czy posadzek żywicznych. Polecana do zabezpieczania podłóg w miejscach o bardzo wysokim stopniu uczęszczania tj. hotele, szkoły, szpitale, placówki służby zdrowia czy hale produkcyjne. Chroni rodzime podłoże, zabezpiecza przed szybkim przyjmowaniem brudu i znacząco ułatwia i przyspiesza proces bieżącego utrzymania czystości.

 
 KLEEN BARRAGLANZ ELASTYCZYNY POLIMER DO ZABEZPIECZANIA I NABŁYSZCZANIA PODŁÓG
 
 • Bardzo wysoka trwałości oraz wydajność powłoki. Do pełnej trwałości wystarczą tylko dwie warstwy polimeru
 • Szybko wysycha, znacząco przyspieszając proces położenia polimeru
 • Gotowa do użycia oraz bardzo łatwa w położeniu warstwa ochronna. Posiada bardzo dobre właściwości wypełniające
 • Zabezpieczonym powierzchniom nadaje wysoki połysk, tzw. efekt rozlanej wody
 • Powłoka jest bardzo trwała, wysoce odporna na ścieranie, pomimo wysokiego połysku wykazuje właściwości antypoślizgowe. 
 • Powłoka spełnia standardy normy ASTM D-2047 w zakresie współczynnika tarcia statycznego
 • Chroni rodzime podłoże przed zarysowaniami oraz szybkim przyjmowaniem brudu, znacząco ułatwia i przyspiesza proces bieżącego czyszczenia i utrzymania czystości
 • Nadaje się do zabezpieczania każdego typu wodoodpornych wykładzin podłogowych
 • Położoną warstwę ochronną można w łatwy sposób odświeżyć poprzez polerowanie maszyną wysokoobrotową
 • Za pomocą środka SOLEX do miejscowego usuwania warstw ochronnych można w szybki sposób zregenerować wytarte lub zniszczone miejsce bez konieczności wymiany polimeru na całej powierzchni
 • Warstwa zabezpieczająca nie żółknie ani nie zmienia koloru, dzięki czemu może zostać miejscowo naprawiana lub uzupełniana.
 

ZASTOSOWANIE:

Bardzo trwała i wydajna elastyczna polimerowa powłoka ochronna przeznaczona do zabezpieczania i nabłyszczania na wysoki połysk wszelkiego typu wodoodpornych wykładzin podłogowych, powierzchni zarówno elastycznych jak i twardych, takich jak; wykładziny PCV, linoleum, kamienia naturalnego i nienaturalnego, zabezpieczonego drewna, kauczuku gumolitu, posadzek żywicznych oraz betonowych.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Przed położeniem powłoki polimerowej należy przygotować powierzchnie poprzez gruntowne doczyszczenie striperem do podłóg. Striper usuwa nie tylko bieżącego i odłożone zabrudzenia ale i stare powłoki ochronne, wszelkiego typu woski, mydła czy inne odłożone warstwy wynikające z mycia powierzchni środkami typu Pronto czy Sidolux. W celu dobrania odpowiedniego stripera  (np tzw "bez spłukiwania" POWER STRIP NEUTRA ) prosimy o kontakt lub zapoznanie się z kategorią Gruntowne czyszczenie.

2. Po gruntownych doczyszczaniu powierzchnie należy dokładnie zneutralizować czystą bieżącą wodą w celu wypłukania pozostałości środka doczyszczającego oraz osuszyć lub pozostawić do wyschnięcia. W zależności od podłoża, może to zająć nawet 24 godziny.

3. Na tak przygotowaną powierzchnie nałożyć płaskim wypranym mopem z mikrofazy lub barankiem do mycia okien dwie-trzy cienkie warstwy powłoki zabezpieczającej ( metodą na krzyż ) dbając o to aby podłoże zostało równomiernie pokryte polimerem. Przed położeniem każdej kolejnej warstwy, poprzednia musi wyschnąć - W zależności od wilgotności w pomieszczeniu i temperatury może to zając od 20-40 minut. W przypadku chłonnych powierzchni możemy obniżyć zużycie polimeru poprzez wstępne zagruntowanie powierzchni przy pomocy środka SLIDE STOP.

 

Rozcieńczenie: Produkt gotowy do użycia

Wydajność: W zależności od chłonności podłoża 12,5-25ml polimeru na 1m2 - pokrycie około 60m2 z jednego litra polimeru

Pojemność: Kanister 10 litrów | Butelka 1 litr - dostępna i rozlewana pod zamówienie

 

INFORMACJA BEZPIECZEŃSTWA:

Mieszanina nie została sklasyfikowana jako niebezpieczna. Klasyfikacja zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 z dnia 16 grudnia 2008 r. w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania (CLP). Zagrożenia zdrowia: Brak. Elementy oznakowania: P101 – W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 – Chronić przed dziećmi

 
Szczegóły produktu
BARRAGLANZ 10L

Opis

Wartość pH
8,5
Waga
11
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się