Nowy produkt

Pady ręczne prostokątne - Różne kolory

Więcej informacji

Prostokątne pady ręczne o różnych twardościach i zastosowaniu. Przeznaczone między innymi do doczyszczania, bieżącego mycia oraz pianowego prania różnych powierzchni i posadzek. Świetnie sprawdzą się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak schody cokoliki, podsufitki, tapicerka czy ściany.

Pad Biały: Delikatny i chłonny pad przeznaczony do ręcznego pianowego prania powierzchni dywanowych, wykładzin oraz tapicerek. Pad nadaje się również do polerowania posadzek wykonanych z płytek ceramicznych, linoleum, PCV i tworzyw sztucznych, zabezpieczonych lub niezabezpieczonych polimerową powłoką ochronną oraz bieżącego mycia paneli i innych delikatnych powierzchni.

Pad Czerwony: Pad przeznaczony do delikatnego mycia, bieżącej pielęgnacji i metody spray cleaningu, Wszelkiego typu posadzek twardych zabezpieczonych lub niezabezpieczonych powłoką ochronną. Idealnie nadaje się do mycia posadzek drewnianych oraz delikatnych posadzek z tworzyw sztucznych np. tarketu. Pad czerwony to odpowiednik standardowej delikatnej szczotki ryżowej.

Pad Zielony: Średnio agresywny pad do bieżącego czyszczenia na mokro wszelkiego typu posadzek twardych. Usuwa doskonale wszystkie bieżące zanieczyszczenia oraz niszczoną i zanieczyszczoną warstwę powłoki ochronnej powłoki polimerowej W celu jej renowacji. Świetnie sprawdzi się podczas doczyszczania silnie zabrudzonych powierzchni kamiennych, płytek podłogowych, gresu lub wykładzin PCV.

Pad Czarny: Agresywny i twardy pad do doczyszczania silnie zabrudzonych posadzek twardych wszelkiego typu oraz zdzierania powłok zabezpieczających. Do gruntownego czyszczenia w połączeniu z profesjonalnymi środkami chemicznymi (na mokro). Pad czarny to odpowiednik twardej szczotki ryżowej.

Reviews

Napisz opinię

Pady ręczne prostokątne - Różne kolory

Pady ręczne prostokątne - Różne kolory

Pady prostokątne wszytkie rodzaje

Wymiary: 25,50 x 11 cm

Dostępne kolory biały, czerwony, zielony, czarny 

Pady są pakowane po 5 szt w paczce prosimy o kontakt w przypadku zamówienia mniejszej ilości

Produkty powiązane

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: