VOIGT VC300 PANELIN koncentrat do mycia i pielęgnacji paneli klasycznych winylowych podłóg olejowanych

VC 300 PANELIN polskiej marki VOIGT to skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia paneli klasycznych paneli podłogowych, paneli winylowych oraz ściennych i lakierowanych podłóg drewnianych. Usuwa kurz, brud oraz plamy i zatłuszczenia. Na mytych powierzchniach pozostawia cienką powłokę o delikatnym połysku.

22,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Butelka 1L
 • Kanister 10L
Numer:
VC 300 PANELIN 1L
Opis

VC 300 PANELIN marki VOIGT to skoncentrowany, antystatyczny środek do bieżącego mycia i pielęgnacji paneli podłogowych tradycyjnych, winylowych oraz lakierowanych i olejowanych parkietów drewnianych. Usuwa kurz, bieżące zabrudzenia i zatłuszczenia. Na mytych powierzchniach pozostawia cienką, zabezpieczającą powłokę o delikatnym połysku.

 

VOIGT VC 300 PANELIN ŚRODEK DO MYCIA I PIELĘGNACJI PANELI I ZABEZPECZONYCH PODŁÓG DREWNIANYCH

 
 • Nadaje się do mycia wszelkich powierzchni laminowanych, zabezpieczonego drewna i powierzchni drewnopodobnych
 • W szczególności polecany do bieżącego mycia paneli podłogowych i ściennych oraz parkietów lakierowanych i olejowanych
 • Środek zawiera dodatki polimerów dzięki czemu czyści i pielęgnuje w jednym procesie mycia nadając podłodze delikatny połysk
 • Nie powoduje nadbudowy trudnych do zmycia warstw - stare warstwy powstałe w procesie codziennego mycia można usunąć przemywając powierzchnie wodą
 • Posiada neutralne pH nie działa agresywnie na mytą powierzchnie i jest bezpieczny w użyciu
 • Posiada przyjemny zapach - nie działa agresywnie i jest bezpieczny dla powierzchni wrażliwych
 

ZASTOSOWANIE: 

PANELIN to delikatny, zapachowy koncentrat przeznaczony do bieżącego mycia i pielęgnacji paneli klasycznych, winylowych oraz podłóg i posadzek drewnianych olejowanych bądź lakierowanych. Czyści i zabezpiecza podłogę w jednym cyklu, pozostawia cienka warstwę zabezpieczającą i nadającą lekki połysk. Powierzchnię przemywamy roztworem o odpowiednim stężeniu przy pomocy odciśniętej ściereczki bądź mopa z mikrofazy. Podłogi nie wycierać do sucha - unikać stosowania większej ilości środka niż rekomendowana (maksymalne stężenie 1% - 100ml środka na 10 litrów wody). 

 

SPOSÓB UŻYCIA: 

W zależności od stopnia zabrudzenia stosować roztwór 0,5-1% 50-100 ml środka na 10 litrów wody.

 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

H319 - Działa drażniąco na oczy. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 
Szczegóły produktu
VC 300 PANELIN 1L
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się