TMR 2815 28L/15L TwinMop Dwuwiaderkowy wózek sprzątający z kuwetą i uniwersalną wyciskarką TM Numatic

TMR 2815 dawniej TM 2815G to jeden z najpopularniejszych profesjonalnych zestawów sprzątających w ofercie angielskiej marki Numatic. Ten kompaktowy dwuwiadrowy wózek wyposażony w niezawodną uniwersalną wyciskarkę świetnie sprawdzi do utrzymania czystości podłóg na każdym małym i średnim obiekcie.

569,00 zł (brutto)
Numer:
TMR 2815 TwinMop
Opis
TMR 2815 to jeden z najpopularniejszych profesjonalnych zestawów sprzątających w ofercie angielskiej marki Numatic. Ten kompaktowy dwuwiadrowy wózek wyposażony w niezawodną uniwersalną wyciskarkę świetnie sprawdzi do utrzymania czystości podłóg na każdym małym i średnim obiekcie. Polecany w szczególności do użytku w hotelach, biurach, restauracjach, placówkach służby zdrowia czy szkołach.
 
Kompaktowy i lekki wózek o łącznej pojemności 43L z dwoma osobnymi wiadrami na brudną i czystą wodę. Podstawa wózka została odlana z tworzywa Structofoam, specjalnej kompozycji odpornej na obicia oraz pęknięcia. W przeciwieństwie do ram metalowych jest lżejsza i nigdy nie skoroduje. Wygodny, wysoki stelaż ułatwia transport i operowanie zestawu a cztery w pełni skrętne kółka z łożyskami kulkowymi gwarantują długą bezawaryjną prace. Model TMR 2815 został wyposażony w tę samą, niezawodną i uniwersalną wyciskarkę Numatic co wyższe modele. Nadaje się do wyciskania każdego rodzaju mopa, zarówno płaskich jak i okrągłych czy dużych mopów "Kentucky". Wysoko umieszczona prasa z długą rączką pozwala na wygodne płukanie i wyciskanie mopów bez konieczności ciągłego schylania się. Dodatkowa tylna kuweta pozwala na przewożenie drobnych akcesoriów czyszczących i środków czystości. Powiększona pojemności wiadra na czystą wodę pozwala na czyszczenie większych powierzchni bez częstej wymiany wody. Zestaw świetnie sprawdzi do utrzymania czystości podłóg w przedszkolach, szkołach, biurach, domach czy przychodniach a wysoka jakość wykonania zagwarantuje wieloletnią bezproblemową eksploatacje.
 
Wyposażenie:
 
  • Wiadro niebieskie 25L
  • Wiadro czerwone 15L
  • Kuweta 4L
  • Wyciskarka uniwersalna Numatic (tylny odpływ wody)
  • Stelaż metalowy malowany proszkowo
  • Podstawa wózka wykonana z tworzywa Structofoam
  • Kółka 75mm z łożyskami kulkowymi

Wymiary (dł. szer. wys.) - 800x410x1250mm

Szczegóły produktu
TMR 2815 TwinMop
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się