EM4 SRK21 ECO-Matic Profesjonalny wózek serwisowy do segregacji odpadów 4x 60L lub 2x 120L Numatic

Wózek serwisowy ECO-Matic EM4 z zestawem wiaderek SRK 21 angielskiej marki Numatic to kompaktowy i ekonomiczny wózek serwisowy przeznaczony do segregacji odpadów. Trwała i estetyczna konstrukcja wykonana z tworzywa Structofoam. Dwa stelaże z klapą na odpady z możliwością rozdzielenia koszy 2x 120L lub 4x 60L. Doposażony w cztery 5-litrowe wiadra do przewożenia środków czystości lub akcesoriów do sprzątania.

1 149,00 zł (brutto)
Numer:
EM4 SRK21
Opis

Nowa seria ekonomicznych wózków ECO-Matic od angielskiej marki Numatic to wszechstronna estetyczna i trwała konstrukcja zaprojektowania z myślą o kompleksowym utrzymaniu czystości na różnego typu obiektach. Wózki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyclingu i korzystają z unikalnej technologi Structofoam, czyli łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa odpornego na pęknięcia oraz działanie silnej chemii.

 

Model ECO-MATIC EM 4 został wyposażony w dwa boczne stelaże z klapą do segregacji odpadów z możliwością rozdzielenia koszy w systemie 4x 60 litrów lub 2x 120 litrów. Wózek został doposażony w zestaw czterech górnych wiaderek z kolorystycznie oznaczonymi rączkami do przewożenia środków czystości lub akcesoriów do sprzątania.  Całość konstrukcji osadzono na kompaktowej i zwrotnej, nieco ponad metrowej platformie z czterema wytrzymałymi kołami o średnicy 100mm.

 

Wyposażenie: 

  • Wiaderko 5L x4
  • Podwójny stelaż boczny na worek 120L lub 2x60L
  • Koła 100mm z odbojnikami x4

Wymiary (dł. szer. wys.) - 1230 x 545 x 1000 mm 

Szczegóły produktu
EM4 SRK21
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się