Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

MM2 Multimatic Kompaktowy wózek do mycia podłóg Numatic

Wózek MM2 MultiMatic angielskiej marki NUMATIC przeznaczony jest do profesjonalnego mycia podłóg na małych powierzchniach np. w sklepach, szkołach, szpitalach, biurach czy domach. Wózek doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach o ograniczonej dostępności np. w wąskich korytarzach, czy między szafkami szkolnymi. Lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary czynią z tego modelu efektywne zaplecze sprzątające.

769,00 zł (brutto)
Numer:
MM2
Opis

Nowa seria ekonomicznych wózków ECO-Matic od angielskiej marki Numatic to wszechstronna estetyczna i trwała konstrukcja zaprojektowania z myślą o kompleksowym utrzymaniu czystości na różnego typu obiektach. Wózki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyclingu i korzystają z unikalnej technologii ReFlo, czyli łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa odpornego na obicia oraz działanie silnej chemii.

 

MM2 KOMPAKTOWY WÓZEK SPRZĄTAJĄCY

 

Wózek MM2 MultiMatic angielskiej marki NUMATIC przeznaczony jest do profesjonalnego mycia podłóg na małych powierzchniach np. w sklepach, szkołach, szpitalach, biurach czy domach. Wózek doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach o ograniczonej dostępności np. w wąskich korytarzach, czy między szafkami szkolnymi. Lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary czynią z tego modelu efektywne zaplecze sprzątające. Wózek wyposażony jest w 28-litrowe wiadro z niebieskim uchwytem, wyciskarkę do mopów sznurkowych, 2 wiadra 5 - litrowe oraz worek na śmieci 70 litrów z pokrywą. Wszystkie akcesoria są łatwe montażu i demontażu, co znacznie ułatwia pracę. Elementy wózka wykonane są z wysokiej jakości materiałów ReFlo. Charakteryzują się one znakomitą odpornością na pęknięcia czy wgniecenia.

 

Wyposażenie: 

  • wiadro niebieskie 28L
  • wyciskarka do mopów sznurkowych
  • 2 wiaderka górne x 5L
  • worek 70 litrów z pokrywą
  • koła skrętne 4x75mm łożyskowane + odbojniki na przodzie

Wymiary (dł. szer. wys.) - 480x940x1130mm

Szczegóły produktu
MM2
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się