Voigt VC440 SMELPOL Neutralny Antybakteryjny środek do mycia i neutralizacji zapachów / C477 SMELLOFF

Skoncentrowany, antybakteryjny preparat rozkładający szkodliwe związki siarkowodorowe, zachodzące w procesach gnilnych. Eliminuje nieprzyjemne zapachy (odory), pozostawiając cytrusowy zapach. Rozpuszcza tłuszcze, oleje, woski, białka. Usuwa farby drukarskie. Zalecany do stosowania w kuchniach, rzeźniach, hotelach, restauracjach, kantynach. Może być wykorzystywany w oczyszczalniach ścieków, wysypiskach, składowiskach śmieci, śmietnikach, toaletach stacjonarnych. Preparat eliminuje zapachy spalenizny.

Produkt w nowej linii Cleaning & hospital  to C477 SMELLOFF 

VC 440 C 477

23,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 5L
Numer:
VC 440 SMELPOL 1L
Opis

Skoncentrowany, antybakteryjny preparat rozkładający szkodliwe związki siarkowodorowe, zachodzące w procesach gnilnych. Przeznaczony do bieżącego mycia obszarów i powierzchni szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Kan 5l tylko na zamówienie 

 

Eliminuje nieprzyjemne zapachy (odory), pozostawiając cytrusowy zapach. Powstrzymuje rozprzestrzenianie się insektów. Rozpuszcza tłuszcze, oleje, woski, białka. Usuwa farby drukarskie. Zalecany jest do stosowania w kuchniach, rzeźniach, hotelach, restauracjach, kantynach oraz obszarach sanitarnych. Preparat eliminuje zapach spalenizny; dopuszczony jest do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego, do powierzchni mających kontakt z żywnością. Może być wykorzystywany w oczyszczalniach ścieków, na wysypiskach, składowiskach śmieci, śmietnikach, toaletach stacjonarnych. Zalecane stężenia: mycie posadzek w kuchniach i rzeźniach 10% (1 I środka na 10 I wody), mycie posadzek w toaletach 2%  (200 mI środka na 10 I wody), śmietniki, wysypiska śmieci 1% (100 mI środka na 10 I wody), oczyszczalnie ścieków 0,001%  (10 mI środka na 1 000 I wody). Wydajność 1 litra preparatu przy zastosowaniu metody rozpylania wynosi około 400 m2.  Dla działania antybakteryjnego roztwór 2% (200 mI środka na 10 I wody) preparatu nanieść na myte powierzchnie, odczekać  5 minut i spłukać obficie wodą.

 

Opakowanie: 1L 5L pH: 6/*/8

Szczegóły produktu
VC 440 SMELPOL 1L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się