Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

PICCOMAT FS Silny środek do doczyszczania powierzchni porowatych płytek gresu betonu fug KLEEN

PICCOMAT FS niemieckiej marki KLEEN to wysokoalkaliczny specjalistyczny produkt do doczyszczania wszystkich silnie zabrudzonych twardych powierzchni porowatych i chropowatych. Świetnie radzi sobie z doczyszczaniem płytek gresowych, płytek antypoślizgowych, powierzchni ceglanych, betonowych oraz fug. Wnika głęboko w mikropory rozpuszczając wżarty i stary nawarstwiony brud. 

34,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Butelka 1L
 • Kanister 10L
Numer:
PICCOMAT FS 1L
Opis

PICCOMAT FS to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych profesjonalnych środków doczyszczających niemieckiego producenta, marki KLEEN. Wysokoalkaliczny, specjalistyczny produkt do doczyszczania wszystkich silnie zabrudzonych twardych powierzchni porowatych i chropowatych. Świetnie radzi sobie z doczyszczaniem płytek gresowych, płytek antypoślizgowych, powierzchni ceglanych, betonowych oraz fug. Wnika głęboko w mikropory rozpuszczając wżarty i stary odłożony brud.

 

KLEEN PICCOMAT FS KOMPLEKSOWE DOCZYSZCZANIE TWARDYCH PODŁÓG FUG I POWIERZCHNI POROWATYCH

 
 • Specjalistyczny preparat do wszystkich powierzchni twardych lub mikroporowatych, np. płytek gresowych czy betonu
 • Wnika głęboko w mikropory powierzchni rozpuszczając wżarty i nawarstwiony brud
 • Rozpuszcza zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, zabrudzenia przemysłowe, oleje, smary oraz zabrudzenia pochodzenia organicznego, takie jak ptasie odchody
 • Szybkie i skuteczne doczyszczania nawet bardzo zaniedbanych powierzchni o różnych rodzajach zabrudzeń
 • Doskonale sprawdzi się na basenach jako zasadowy środek do wstępnego czyszczenia przed użyciem środka kwaśnego
 • Nie zawiera sztucznych wybielaczy, chloru oraz tenzydów - Kompleksowe czyszczenie bez oszukiwania wzroku
 • Nisko pieniący - Nadaje się  zarówno do czyszczenia ręcznego jak i do czyszczenia w automatach myjących
 • PICCOMAT FS doskonale współpracuje z padami z melaminy, zarówno ręcznymi jak i maszynowymi - znacząco przyspiesza proces doczyszczania
 • Skuteczny zarówno podczas czyszczenia maszynowego jak i ręcznego za pomocą szczotek ryżowych czy padów ręcznych
 • Wnika w mikropory rozpuszczając brud dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas doczyszczania fug oraz płytek ściennych i podłogowych
 

ZASTOSOWANIE:

Stosowany zarówno do maszynowego jak i ręcznego doczyszczania i okresowego mycia wszystkich powierzchni odpornych na wodę i działanie silnych zasad. Przeznaczony zarówno do gładkich, szorstkich a w szczególności mikroporowatych twardych powierzchni takich jak cegła, płytki antypoślizgowe, płytki podłogowe w tym fugi, gres, lastryko oraz mocno zabrudzonych posadzek betonowych.

Przygotowany roztwór rozprowadzić na powierzchni pozostawić na 10-15 minut - nie dopuścić do zaschnięcia. Następnie przeszorować, zebrać lub odessać powstałe zabrudzenia i zneutralizować wodą, np. poprzez przetarcie powierzchni wilgotnym mopem lub ściereczką.

Uwaga! Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni z kamienia naturalnego ani sztucznego, zawierającego wapień, np. marmuru.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie gruntowne: 0,5-3 litrów na 10 litrów wody (5%-30%)

Czyszczenie maszynowe: 100-200ml na 10 litrów wody (1% - 2%)

 

INFORMACJA BEZPIECZEŃSTWA:

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H314 – Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu Zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: P102 – Chronić przed dziećmi. P280 – Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu. P301 + P330 + P331 – W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. P303 + P361 + P353 – W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast usunąć/zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. P305 + P351 + P338 – W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P309 + P311 – W przypadku narażenia lub złego samopoczucia: Skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. P405 – Przechowywać pod zamknięciem.

W serwisie Furgonetka.pl nie ma możliwości nadania przesyłki zawierającej materiały niebezpieczne, tzw. ADR Większe ilości wysyłamy specjalnym kurierem  

  
Szczegóły produktu
PICCOMAT FS 1L

Opis

Wartość pH
14,0
Waga
10
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się