VOIGT VC242 BRUDPUR Środek do usuwania tłustego brudu i zanieczyszczeń przemysłowych C456

VC 242 BRUDPUR uniwersalny odtłuszczacz marki VOIGT. Skoncentrowany, silny środek do gruntownego mycia i usuwania tłustych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Skutecznie usuwa nawet mocne zabrudzenia ropopochodne, oleje, smary oraz osady kuchenne. 

12,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 10L
Numer:
VC 242 BRUDPUR 1L
Opis
Skoncentrowany, silny środek do gruntownego mycia i usuwania tłustych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Uniwersalny odtłuszczacz do czyszczenia powierzchni roboczych, obszarów kuchennych, przemysłowych. Sprawdzi się zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego.
 
Szczególnie zalecany do mycia w warsztatach, halach fabrycznych oraz w domu. Zalecany do mycia części maszyn, silników oraz prania odzieży roboczej i moczenia mocno zabrudzonych firan. Skutecznie usuwa nawet mocne zabrudzenia ropopochodne, oleje, smary oraz osady kuchenne. W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 0,5% do 5% (od 50 do 500 ml środka na 10 I wody). Części mocno zaolejone lub zabrudzone smarem czyścić środkiem rozcieńczonym w stosunku od 5% do 50% (od 0,5 do 10 I środka na 10 I wody). Do prania stosować rozcieńczenie od 0,1% do 1% (od 10 do 100 ml środka na 10 I wody).
 
Opakowanie: 1L 10L pH: 12/*/14
Szczegóły produktu
VC 242 BRUDPUR 1L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się