Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

TRIGOMAT BRILLANT Nowoczesny antypoślizgowy i elastyczny polimer do zabezpieczania i nabłyszczania podłóg KLEEN

TRIGOMAT BRILLANT niemieckiej marki KLEEN to najwyższej jakości nowoczesny, antypoślizgowy, elastyczny polimer do powlekania i zabezpieczania podłóg. Polimer nie żółknie, nie zmienia koloru podłoża i jest wysoce odporny na ścieranie oraz działanie środków dezynfekujących. Spełnia standardy normy ASTM D2047--044 w zakresie tarcia statycznego. Zalecany do użycia na powierzchniach często uczęszczanych o wysokim natężeniu ruchu. Finish o trwałym połysku z efektem "rozlanej wody".

Produkt wrażliwy na niskie temperatur. Zalecane opakowanie styropianowe podczas wysyłek przy niskich temperaturach wybierz opcje :

"BUTELKA" pojedyncze o pojemności do 1 kan. - 17 zł netto. wybierz BUTELKA 

" KANISTER " podwójne o pojemności do 2 kanistrów. - 26 zł netto.  wybierz KANISTER 

717,80 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Butelka 1L
 • Kanister 10L
Numer:
TRIGOMAT BRILLANT 10L
Opis

TRIGOMAT BRILLANT to najwyższej jakości elastyczna i bardzo trwała ochronna powłoka polimerowa niemieckiej marki KLEEN. Przeznaczona do nabłyszczania oraz zabezpieczania zarówno twardych jak i elastycznych podłóg i posadzek takich jak PCV, gumolit, zagruntowanego linoleum, lastryka, marmuru, lakierowanego parkietu czy posadzek żywicznych. Na zabezpieczonych posadzkach pozostawia trwały, jednolity połysk, tzw "efekt rozlanej wody". Wysoce odporny na ścieranie oraz działanie środków dezynfekcyjnych. Polecany do zabezpieczania podłóg w miejscach o bardzo wysokim stopniu uczęszczania tj. hotele, szkoły, szpitale, placówki służby zdrowia czy hale produkcyjne. Chroni rodzime podłoże, zabezpiecza przed szybkim przyjmowaniem brudu i znacząco ułatwia i przyspiesza proces bieżącego utrzymania czystości.

 

KLEEN TRIGOMAT BRILLANT NAJWYŻSZEJ JAKOŚĆ NOWOCZESNY POLIMER DO ZABEZPIECZANIA PODŁÓG

 
 • Bardzo wysoka trwałości oraz wydajność powłoki. Odporna na ścieranie oraz działanie środków dezynfekcyjnych w tym alkoholowych.
 • Szybko wysycha, znacząco przyspieszając proces położenia polimeru
 • Gotowa do użycia oraz bardzo łatwa w położeniu warstwa ochronna. Posiada bardzo dobre właściwości wypełniające
 • Zabezpieczonym powierzchniom nadaje wysoki połysk, tzw. efekt rozlanej wody
 • Powłoka jest bardzo trwała, wysoce odporna na ścieranie, pomimo wysokiego połysku wykazuje właściwości antypoślizgowe. 
 • Powłoka spełnia standardy normy ASTM D-2047 w zakresie współczynnika tarcia statycznego
 • Chroni rodzime podłoże przed zarysowaniami oraz szybkim przyjmowaniem brudu, znacząco ułatwia i przyspiesza proces bieżącego czyszczenia i utrzymania czystości
 • Nadaje się do zabezpieczania każdego typu wodoodpornych wykładzin podłogowych
 • Położoną warstwę ochronną można w łatwy sposób odświeżyć poprzez polerowanie maszyną wysokoobrotową
 • Za pomocą środka SOLEX do punktowego usuwania warstw ochronnych można w szybki sposób zregenerować wytarte lub zniszczone miejsce bez konieczności wymiany polimeru na całej powierzchni
 • Warstwa zabezpieczająca nie żółknie ani nie zmienia koloru pod wpływem nasłonecznienia i czasu.
 

ZASTOSOWANIE:

Bardzo trwała, nowoczesna i wydajna elastyczna polimerowa powłoka ochronna przeznaczona do zabezpieczania i nabłyszczania na wysoki połysk wszelkiego typu wodoodpornych wykładzin podłogowych, powierzchni zarówno elastycznych jak i twardych, takich jak; wykładziny PCV, linoleum, kamienia naturalnego i nienaturalnego, zabezpieczonego drewna, kauczuku gumolitu, posadzek żywicznych oraz betonowych. Wysoce odporna na ścieranie oraz działanie środków dezynfekcyjnych.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Przed położeniem powłoki polimerowej należy przygotować powierzchnie poprzez gruntowne doczyszczenie striperem do podłóg. Striper usuwa nie tylko bieżącego i odłożone zabrudzenia ale i stare powłoki ochronne, wszelkiego typu woski, mydła czy inne odłożone warstwy wynikające z mycia powierzchni środkami typu Pronto czy Sidolux. W celu dobrania odpowiedniego stripera prosimy o kontakt lub zapoznanie się z kategorią Gruntowne czyszczenie.

2. Po gruntownych doczyszczaniu powierzchnie należy dokładnie zneutralizować czystą bieżącą wodą w celu wypłukania pozostałości środka doczyszczającego oraz osuszyć lub pozostawić do wyschnięcia. W zależności od podłoża, może to zająć nawet 24 godziny.

3. Na tak przygotowaną powierzchnie nałożyć płaskim wypranym mopem z mikrofazy lub barankiem do mycia okien dwie-trzy cienkie warstwy powłoki zabezpieczającej ( metodą na krzyż ) dbając o to aby podłoże zostało równomiernie pokryte polimerem. Przed położeniem każdej kolejnej warstwy, poprzednia musi wyschnąć - W zależności od wilgotności w pomieszczeniu i temperatury może to zając od 20-40 minut. Po skończonej pracy nie ma konieczności dodatkowego polerowania powierzchni. W przypadku chłonnych powierzchni możemy obniżyć zużycie polimeru poprzez wstępne zagruntowanie powierzchni przy pomocy środka SLIDE STOP.

 

Rozcieńczenie: Produkt gotowy do użycia

Wydajność: W zależności od chłonności podłoża 12,5-25ml polimeru na 1m2 - pokrycie około 70m2 z jednego litra polimeru

Pojemność: Kanister 10 litrów | Butelka 1 litr - dostępna i rozlewana pod zamówienie

 

INFORMACJA BEZPIECZEŃSTWA:

Mieszanina nie została sklasyfikowana jako niebezpieczna. Klasyfikacja zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 z dnia 16 grudnia 2008 r. w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania (CLP). Zagrożenia zdrowia: Brak. Elementy oznakowania: P101 – W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 – Chronić przed dziećmi

 
Szczegóły produktu
TRIGOMAT BRILLANT 10L

Opis

Wartość pH
8,5
Waga
10
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się