Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOIGT VC330 METALLIC DISPERSION Polimer do nabłyszczania i zabezpieczania podłóg PCV lastryko C592

VC330 METALLIC DISPERSION marki VOIGT to powłoka polimerowa o właściwościach antypoślizgowych do nabłyszczania podłóg wykonanych z PCV (linoleum, gumolit) i lastriko. Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie. Charakteryzuje się metalicznym połyskiem, nie przyjmuje kurzu i brudu. Podczas procesu polimeryzacji uwalnia przyjemny zapach.

Produkt wrażliwy na niskie temperatur. Zalecane opakowanie styropianowe podczas wysyłek przy niskich temperaturach wybierz opcje :

"BUTELKA" pojedyncze o pojemności do 1 kan. - 17 zł netto. wybierz BUTELKA 

" KANISTER " podwójne o pojemności do 2 kanistrów. - 26 zł netto.  wybierz KANISTER 

44,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
 • Butelka 1L
 • Kanister 10L
Numer:
VC330 METALLIC DISPERSION 1L
Opis

VC 330 METALLIC DISPERSION marki VOIGT to powłoka polimerowa o właściwościach antypoślizgowych do nabłyszczania podłóg wykonanych z PCV (linoleum, gumolit) i lastriko. Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie. Charakteryzuje się metalicznym połyskiem, nie przyjmuje kurzu i brudu.

 

VOIGT VC 330 METALLIC DISPERSION ŚRODEK DO ZABEZPIECZANIA I NABŁYSZCZANIA PODŁÓG

 
 • Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie
 • Warstwa polimerowa charakteryzuje się metalicznym połyskiem, tak zwany efekt rozlanej wody
 • Powłoka zamyka mikropory powierzchni przez co podłogi przyjmują mniej kurzu i brudu - są zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu 
 • Produkt posiada właściwości antypoślizgowe - spełnia normy EN 13036-4
 • Podczas nakładania uwalnia przyjemny zapach
 • Polimer VC330 nie jest zabezpieczeniem permanentnym i może zostać łatwo zmyty dedykowanym stripperem - VC 150 GRUNDPUR
 

SPOSÓB UŻYCIA: 

Przed naniesieniem środka podłoże należy dokładnie wyczyścić ze starych past, brudu i kurzu środkiem GRUNDPUR VC 150, przemyć wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Następnie powierzchnię pokryć środkiem i natychmiast rozprowadzić równomiernie za pomocą mopa (typu baranek), tworząc cienką warstwę. Nie wcierać. Po nałożeniu powierzchnia sprawia wrażenie mokrej. Po wyschnięciu czynność można powtórzyć. Nie nakładać więcej niż 3 warstwy. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej +10oC. Środka nie rozcieńczać w wodzie. Do bieżącej pielęgnacji zaleca się stosować środki marki VOIGT: HD FLOOR VC 247, NEUTRAL VC 180 lub EUPALIN VC 350. Powtórne użycie METALLIC DISPERSION VC 330 wymaga zmycia poprzednich warstw środkiem GRUNDPUR VC 150.

UWAGA: PREPARAT WRAŻLIWY NA NISKIE TEMPERATURY, NIE PRZECHOWYWAĆ W TEMP. PONIŻEJ 0° C

 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE:

H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P273: Unikać uwolnienia do środowiska. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników zgodnie z prawem dotyczącym odpowiednio odpadów niebezpiecznych lub pojemników i odpadów w pojemnikach. Informacja uzupełniająca: EUH208: Zawiera Fosforan triizobutylu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Produkty chemii gospodarczej chronić przed dziećmi. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Przechowywać w temperaturze powyżej +5oC. Okres ważności: 18 m-cy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu..

 
Szczegóły produktu
VC330 METALLIC DISPERSION 1L

Opis

Wartość pH
8/*/10
Waga
10
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

 • Jakość:
 • Obsługa:
 • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się