WVD 1800 DH-2 Dwusilnikowy odkurzacz do pracy na mokro o pojemności 70L NUMATIC

Profesjonalny dwusilnikowy odkurzacz do zbierania zanieczyszczeń mokrych. Zawór pływakowy zabezpieczający przed przepełnieniem zbiornika. Trwała estetyczna obudowa oraz głowica zostały wykonane z tworzywa Structofoam, odpornego na pęknięcia i obicia. Rury ssące wykonane ze stali nierdzewnej (38 mm). Dwie turbiny ssące oraz ciągłość pracy bez ograniczeń.

4 290,00 zł (brutto)
Numer:
WVD 1800 DH-2
Marka:
Opis

WVD 1800 DH-2 angielskiej marki NUMATIC to profesjonalny, dwusilnikowy odkurzacz do pracy na morko. Odkurzacze z serii WVD to gwarancja najwyższej jakości, wysoka wytrzymałości i skuteczność nawet w najtrudniejszych warunkach. Duże gumowe koła transportowe oraz głowica i zbiornik wykonane z odpornego na obicia i pęknięcia Structofoam.

Odkurzacz został zaprojektowany z myślą o wieloletniej, bezawaryjnej eksploatacji nawet w bardzo trudnych warunkach. Istotnie i wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne elementy zostały wykonane z tworzywa Structofoam, materiału odpornego na korozję, obicia i pęknięcia. Dwa duże gumowane koła transportowe oraz malowany proszkowo stelaż ułatwia transport po nierównych powierzchniach czy schodach. Dwie niezawodne i już legendarne turbiny Numatic TwinFlo o łącznej mocy 2120W i konstrukcji zapewniającą możliwości pracy ciągłej gwarantują wysoką żywotność. Duży 70 litrowy zbiornik pozwala na wykonywanie większej ilości pracy bez częstej konieczności wylewania wody. Odkurzacz wyposażony w filtr wlotowy oraz filtr pływakowy z uszczelką zabezpieczając silniki przed dostaniem się wody. Wygodny przeźroczysty wąż spustowy pozwala na szybie i łatwe opróżnianie zbiornika. Rury o powiększonej średnicy zostały wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Model WVD 1800 DH to odkurzacz gotowy do pracy w każdych warunkach, wykonany z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowany przez markę Numatic posiadającą ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących.

DANE TECHNICZNE:

- Moc silnika: 2x 1060W
- Napięcie: 230V
- Przepływ powietrza: 98L/s
- Podciśnienie: 2400mm
- Pojemność zbiornika: 70L
- Długość kabla: 10m
- Waga: 31,3 kg
- Wymiary: 684x785x935 mm

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:

- Wąż ssący 2,5m
- Wąż spustowy
- Filtr z zaworem kulkowym
- Rura wygięta 38mm x1
- Rura prosta 38mm x2
- Ssawka na mokro 400mm

DLACZEGO WVD 1800 DH MARKI NUMATIC Z ALECZYSTO?

- Odkurzacz pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji, produkowany w EU, objęty pełną gwarancja i wsparciem producenta
- Pełna dwuletnia gwarancja do zastosowań profesjonalnych - naprawa na miejscu lub u klienta wykonana przez autoryzowany serwis
- Darmowe szkolenie z obsługi maszyny oraz ciągłe wsparcie merytoryczne z zakresu utrzymania czystości po zakupie
- Atrakcyjne rabaty przy zakupie na wyposażenie dodatkowe, usługi serwisowe oraz środki czystości
- Możliwość wzięcia szybkiego leasingu oraz rat na odkurzacz
- Firma Aleczysto to ponad 20 lat doświadczenia na rynku utrzymania czystości

Szczegóły produktu
WVD 1800 DH-2
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się