Pady czyszczące ręczne prostokątne - Różne twardości

Prostokątne pady ręczne o różnych twardościach i zastosowaniu. Przeznaczone między innymi do doczyszczania, bieżącego mycia oraz pianowego prania różnych powierzchni i posadzek. Świetnie sprawdzą się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak schody cokoliki, podsufitki, tapicerka czy ściany.

5,90 zł (brutto)
Wybierz kolor pada:
  • Biały
  • Czerwony
  • Zielony
  • Brązowy
  • Czarny
Numer:
Pad ręczny BIAŁY
Opis

Prostokątne pady ręczne wielokrotnego użytku o różnych twardościach i zastosowaniu. Przeznaczone między innymi do doczyszczania, bieżącego mycia oraz pianowego prania różnych powierzchni i posadzek. Świetnie sprawdzą się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak schody cokoliki, podsufitki, tapicerka czy ściany.

 

Pad Biały: Delikatny i chłonny pad przeznaczony do ręcznego pianowego prania powierzchni dywanowych, wykładzin oraz tapicerek. Pad nadaje się również do polerowania posadzek wykonanych z płytek ceramicznych, linoleum, PCV i tworzyw sztucznych, zabezpieczonych lub niezabezpieczonych polimerową powłoką ochronną oraz bieżącego mycia paneli i innych delikatnych powierzchni.

 

Pad Czerwony: Pad przeznaczony do delikatnego mycia, bieżącej pielęgnacji i metody spray cleaningu, Wszelkiego typu posadzek twardych zabezpieczonych lub niezabezpieczonych powłoką ochronną. Idealnie nadaje się do mycia posadzek drewnianych oraz delikatnych posadzek z tworzyw sztucznych np. tarketu. Pad czerwony to odpowiednik standardowej delikatnej szczotki ryżowej.

 

Pad Zielony: Średnio agresywny pad do bieżącego czyszczenia na mokro wszelkiego typu posadzek twardych. Usuwa doskonale wszystkie bieżące zanieczyszczenia oraz zniszczoną i zanieczyszczoną warstwę powłoki ochronnej powłoki polimerowej w celu jej renowacji. Świetnie sprawdzi się podczas doczyszczania silnie zabrudzonych powierzchni kamiennych, płytek podłogowych, gresu lub wykładzin PCV.

 

Pad Czarny: Agresywny i bardzo twardy pad do doczyszczania silnie zabrudzonych posadzek twardych wszelkiego typu oraz zdzierania powłok zabezpieczających. Do gruntownego czyszczenia w połączeniu z profesjonalnymi środkami chemicznymi (na mokro). Pad czarny to odpowiednik twardej szczotki ryżowej.

Wymiary pada 11,5 x 25,5 x 2,5 cm  +/- 2%

Szczegóły produktu
Pad ręczny BIAŁY
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się