Voigt VC430 DEZOPOL-MED COMPLEX gotowy do użycia do szybkiej dezynfekcji B G TBC

Gotowy do użycia płynny, alkoholowy preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu grzybobójczym  (w zakresie drożdżakobójczym) i bakteriobójczym,  w tym Tbc. 

 Wykazuje aktywne działanie biobójcze. W postaci użytkowej nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni  lakierowanych.

 Środek przeznaczony do dezynfekcji wszystkich urządzeń i powierzchni odpornych na działanie wody. Zalecany do stosowania w szpitalach poza obszarem klinicznym, szkołach, przedszkolach, domach opieki, zakładach przemysłu spożywczego oraz innych miejscach narażonych na infekcję.

Działanie B G (przy dużym obciążeniu białkowym):
- czas : 1 minuta,  
Działanie (Tbc) (przy dużym obciążeniu białkowym):
- czas : 5 minut, 

14,90 zł (brutto)
Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.
Numer:
VC 430 DEZOPOL-MED 0.6L
Opis

Gotowy do użycia płynny, alkoholowy preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu grzybobójczym (w zakresie drożdżakobójczym) i bakteriobójczym, w tym Tbc. Przeznaczony do szybkiej dezynfekcji wszelkich powierzchni zmywalnych odpornych na działanie wody, podłóg, blatów, narzędzi czy klamek.

 

Wykazuje aktywne działanie biobójcze. W postaci użytkowej nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni lakierowanych. Środek przeznaczony do dezynfekcji wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, zalecany do stosowania w szpitalach, szkołach, przedszkolach, domach opieki, zakładach przemysłu spożywczego, w tym do powierzchni mających kontakt z żywnością, oraz
w innych miejscach narażonych na infekcję.

Opakowanie: 0,6l pH: 5/*/7

 spryskiwanie.jpg wycieranie.jpg

Szczegóły produktu
VC 430 DEZOPOL-MED 0.6L

Opis

Wartość pH
5/*/7
Waga
0,6
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się