VOIGT VC120 PIKASAT Skuteczny i silny środek do doczyszczania toalet łazienek sanitariatów C169 Sanit Strong

Skoncentrowany środek do gruntownego czyszczenia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Zalecany do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia tj. rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz brud, tłuszcz i resztki mydła. Zapobiega odkładaniu się kamienia wodnego oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.
13,90 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 10L
Numer:
VC 120 PIKASAT 1L
Opis
VC 120 PIKASAT marki VOIGT to skoncentrowany środek do gruntownego czyszczenia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Posiada silne właściwości rozpuszczające osady wapienne, kamień oraz rdzę.
 
Zalecany do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia tj. rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz brud, tłuszcz i resztki mydła. Szczególnie zalecany do doczyszczania muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Zastosowana technologia Anti-Stone skutecznie opóźnia osadzanie się kamienia wodnego i ułatwia kolejny proces mycia. Eliminuje odory, a w pomieszczeniach pozostawia przyjemny zapach. Nie stosować do powierzchni emaliowanych, szklanych, plastikowych i gumowych oraz metodą spray. W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 2 do 10% (od 200 do 1000 ml środka na 10 I wody).
 
Opakowanie: 1L 10L pH: 0/*/2
Szczegóły produktu
VC 120 PIKASAT 1L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się