VOIGT VC120 PIKASAT Skuteczny i silny środek do doczyszczania toalet łazienek sanitariatów C169

Voigt VC 120 PIKASAT to silny i skoncentrowany środek do gruntownego czyszczenia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Zalecany do czyszczenia powierzchni i wyposażenia łazienkowego odpornego na działanie silnych kwasów, jak wanny, kabiny prysznicowe, umywalki czy glazurę. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia; rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz brud, tłuszcz i resztki mydła. Regularnie stosowany zapobiega odkładaniu się kamienia wodnego oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.
17,60 zł (brutto)
Wybierz pojemność:
  • Butelka 1L
  • Kanister 10L
Numer:
VC 120 PIKASAT 1L
Opis

VC120 PIKASAT marki VOIGT to bardzo silny i skuteczny środek przeznaczony do okresowego mycia lub gruntownego doczyszczania pomieszczeń i wyposażenia sanitarnego odpornego na działanie silnych kwasów. Do usuwania nawarstwionych osadów z kamienia wodnego, moczu, rdzy, mydeł oraz osadów wapiennych i cementowych z płytek ściennych i podłogowych, fug, wanien, kabin prysznicowych, brodzików, pisuarów, umywalek czy sedesów.

 
 VOIGT VC 120 PIKASAT SKUTECZNY I SILNY ŚRODEK DO DOCZYSZCZANIA ŁAZIENEK BASENÓW
 
  • Dzięki zastosowaniu mieszanki silnych kwasów PIKASAT skutecznie usuwa stare i nawarstwione zabrudzenia, nagromadzone osady z kamienia wodnego, uryny, rdzę oraz mydła
  • Nadaje się do usuwania zabrudzeń pobudowlanych, cementowych i wapiennych z powierzchni odpornych na działanie kwasów
  • Szczególnie polecany do okresowego doczyszczania łazienek oraz powierzchni sanitarnych często uczęszczanych, basenów czy natrysków
  • Ze względu na intensywne działanie środek nie nadaje się do mycia powierzchni emaliowanych, plastikowych oraz elementów gumowych
  • Podczas procesu mycia eliminuje odory, pozostawiając w pomieszczeniach przyjemny zapach
 

ZASTOSOWANIE:

Silny i intensywnie działający środek na bazie kwasów do doczyszczania przedmiotów i pomieszczeń sanitarnych, łazienek, basenów, prysznicy czy natrysków. Szczególnie polecany do czyszczenia płytek podłogowych i ściennych, fug, armatury łazienkowej, kabin i szyb prysznicowych, pisuarów czy sedesów. Nadaje się do usuwania silnych złogów z kamienia wodnego, rdzy, zabrudzeń wapiennych i cementowych ze wszystkich powierzchni odpornych na działanie silnych kwasów.

W przypadku stosowania na baterie prysznicowe, krany oraz elementy chromowane, przed użyciem środka powierzchnie spryskać wodą. Nie pozostawiać dłużeć niż minutę a po procesie czyszczenia dokładnie spłukać wodą. 

Podczas czyszczenia metodą spray, zakładać okulary ochronne oraz maskę filtrującą. Zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia i nie mieszać z gorącą wodą. Każdorazowo podczas mycia zakładać rękawice ochronne.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie ręczne: 200-1000ml na 10 litrów wody (2% - 10%)

Czyszczenie metodą spray: 100ml na 500ml wody

W przypadku silnych zabrudzeń stosować roztwór o wyższym stężeniu lub silniejszy środek. Myte powierzchnie należy spłukać wodą.

 
VC120 PIKASAT z profesjonalnej linii VOIGT PROFI to tańszy odpowiednik środka C169 SANIT STRONG z linii VOIGT CLEANING&HOSPITAL
Szczegóły produktu
VC 120 PIKASAT 1L
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się