Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

MM3 Multimatic Kompaktowy wózek do mycia podłóg Numatic

Rozbudowany i wielofunkcyjny wózek MM4 MultiMatic angielskiej marki NUMATIC przeznaczony jest do profesjonalnego mycia podłóg na małych powierzchniach np. w sklepach, szkołach, szpitalach, biurach czy domach. Wózek doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach o ograniczonej dostępności np. w wąskich korytarzach, czy między szafkami szkolnymi. Pomysłowa, lekka konstrukcja i bogate wyposażenie czynią z tego modelu efektywne zaplecze sprzątające np. w budynkach bez wind.

985,00 zł (brutto)
Data dostępności: 2024-05-07
Numer:
MM3
Opis

Nowa seria ekonomicznych wózków ECO-Matic od angielskiej marki Numatic to wszechstronna estetyczna i trwała konstrukcja zaprojektowania z myślą o kompleksowym utrzymaniu czystości na różnego typu obiektach. Wózki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyclingu i korzystają z unikalnej technologii ReFlo, czyli łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa odpornego na obicia oraz działanie silnej chemii.

 

MM4 KOMPAKTOWY WÓZEK SPRZĄTAJĄCY

 

Wózek MM4 wyposażony jest w 17-litrowe wiadro z niebieskim uchwytem, 15-litrowe wiadro z czerwonym uchwytem, wyciskarkę doczołową, 2 wiadra 5 - litrowe oraz worek na śmieci 70-litrów bez pokrywy. Wszystkie akcesoria są łatwe montażu i demontażu, co znacznie ułatwia pracę. Elementy wózka wykonane są z wysokiej jakości materiałów ReFlo. Charakteryzują się one znakomitą odpornością na pęknięcia czy wgniecenia. Dwuwiaderkowy system pozwala na odseparowanie wody czystej od brudnej. Takie rozwiązanie pozwala na efektywne wyczyszczenie posadzki bez niepożądanych brudnych smug czy nacieków. Niezwykle wytrzymała wyciskarka doczołowa wykonana jest ze wzmocnionego plastiku i obsługuje każdy rodzaj mopa (płaskie, sznurkowe lub w stylu Kentucky). Dzięki tylnemu odpływowi brudna woda gromadzi się w oddzielnym pojemniku zlokalizowanym w tylnej części wózka. System umożliwia pełen dostęp do obu wiader bez konieczności zdejmowania wyciskarki.

 

Wyposażenie: 

  • wiadro niebieskie 28L
  • wiadro niebieskie 17L
  • worek na śmieci 70L z pokrywą
  • wyciskarka doczołowa (tylny odpływ wody)
  • 2 wiaderka górne x 5L
  • koła skrętne 4x75mm łożyskowane
  • Koła 100mm z odbojnikami x4

Wymiary (dł. szer. wys.) - 480x940x1130mm waga 20 kg

Szczegóły produktu
MM3
Opinie
Bez komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Obsługa:
  • Wysyłka:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się