NKU 32 FF Wózek hotelowy z roletą 2x 100L NUMATIC

Wielofunkcyjny wózek hotelowy firmy Numatic do pełnej obsługi hotelowej. Na sztywnej konstrukcji. Wyposażony w materiałową roletę oraz dwa duże pościelowe worki brezentowe.

4 690,00 zł (brutto)
Numer:
NKU 32 FF
Marka:
Opis

Wózki hotelowe z serii NKU to wynik ponad 20 letniego doświadczenia w produkcji profesjonalnego sprzętu oraz urządzeń i maszyn czyszczących angielskiej marki NUMATIC. Wielofunkcyjna i estetyczna konstrukcja z możliwością indywidualnej rozbudowy o dodatkowe kuwety oraz półki. Model NKU 32 FF to przede wszystkim estetyczny i ponadczasowy design, wielofunkcyjność i najwyższa jakość wykonania.

Wielofunkcyjny wózek hotelowy firmy Numatic do pełnej obsługi hotelowej. Zbudowany na sztywnej i estetycznej platformie z tworzywa Structofoam odpornego na pęknięcia oraz obicia i metalowej malowanej proszkowo ramie. Bardzo zwrotny, lekki i cicho toczący się wózek hotelowy. Sztywne ścianki oraz rozwijana materiałowa roleta wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują wieloletnią bezawaryjną eksploatację. Łatwy do utrzymania w czystości. Gumowe kółka odbojowe zamontowane na podstawie oraz na uchwytach worków chronią ściany przed obiciami. Możliwość instalacji dodatkowych kuwet bocznych lub worków na brudną bielizną. Pomimo dużej pojemności wózek posiada maksymalnie zmniejszone gabaryty ułatwiające przechowywanie i przemieszczanie wózka nawet w ciasnych pomieszczeniach czy korytarzach.

Wyposażenie:

  • Półka x2
  • Worek na pościel 100L x2
  • Platforma z tworzywa Structofoam
  • Metalowy malowany proszkowo stelaż
  • Duże gumowane koło skrętne x4
  • Możliwość rozbudowy o kuwety górne i boczne

Wymiary (dł. szer. wys.) - 1948x667x1205mm

Szczegóły produktu
NKU 32 FF
Opinie
Bez komentarzy
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się